Цей дивовижний спосіб подолання похмільного синдрому і його наслідків відкрили бразильські вчені. Виявляється, потрібно займатися сексом.

У цьому безпрецедентному дослідженні брали участь близько двохсот пар молодих людей. Їм було запропоновано займатися ранковим сексом після вечірнього вживання великих доз алкоголю.

Головний результат проведеного експерименту: він позитивно позначається на представниках обох статей. Незмінно чудове самопочуття у чоловіків і жінок. Тривалість статевих актів на кінцевий результат не впливає. Фахівці впевнені, що фізично цей діє за рахунок гормонів, які виробляються під час статевого акту. У жінок це пролактин, у чоловіків – тестостерон. Перераховані гормони істотно прискорюють обмін речовин в організмі, за рахунок чого виведення з організму токсинів стає більш інтенсивним.

Інші народні рецепти боротьби з похміллям: відео

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" прихід до Києва та Львова західних лоукостерів підірвав монопольне становище авіакомпанії МАУ. Багато років ця компанія, якою володіє бізнесмен Ігор Коломойський, була монополістом в даному сегменті перевезень пасажирів. Тепер ці часи йдуть безповоротно.

І хоча на шляху роботи в Україні лоукостера Ryanair в Борисполі намагаються вибудовувати штучні перешкоди, прозорі економічні умови, які виникли в Україні в останні роки, будуть сприяти розвитку даного виду бізнесу. Українців очікують більш вільні і дешеві подорожі по багатьом країнам світу.