Цей дивовижний спосіб подолання похмільного синдрому і його наслідків відкрили бразильські вчені. Виявляється, потрібно займатися сексом.

У цьому безпрецедентному дослідженні брали участь близько двохсот пар молодих людей. Їм було запропоновано займатися ранковим сексом після вечірнього вживання великих доз алкоголю.

Головний результат проведеного експерименту: він позитивно позначається на представниках обох статей. Незмінно чудове самопочуття у чоловіків і жінок. Тривалість статевих актів на кінцевий результат не впливає. Фахівці впевнені, що фізично цей діє за рахунок гормонів, які виробляються під час статевого акту. У жінок це пролактин, у чоловіків – тестостерон. Перераховані гормони істотно прискорюють обмін речовин в організмі, за рахунок чого виведення з організму токсинів стає більш інтенсивним.

Інші народні рецепти боротьби з похміллям: відео

Популярні новини зараз

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" прихід до Києва та Львова західних лоукостерів підірвав монопольне становище авіакомпанії МАУ. Багато років ця компанія, якою володіє бізнесмен Ігор Коломойський, була монополістом в даному сегменті перевезень пасажирів. Тепер ці часи йдуть безповоротно.

І хоча на шляху роботи в Україні лоукостера Ryanair в Борисполі намагаються вибудовувати штучні перешкоди, прозорі економічні умови, які виникли в Україні в останні роки, будуть сприяти розвитку даного виду бізнесу. Українців очікують більш вільні і дешеві подорожі по багатьом країнам світу.