Сучасний світ сповнений лукавих і лицемірних людей – вони вміють дуже майстерно носити маски і вводити оточуючих в оману. Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку відмовляються носити маски лукавства і лицемірства. Про це повідомляють ЗМІ.

1. Рак

Раки живуть у відповідності зі своїм дуже суворим моральним кодексом: вони не витримують обману і не прощають брехні. Вони вкрай епатичні і сприйнятливі за своєю природою, а це означає, що кожен Рак розуміє, наскільки руйнівною є брехня, і намагається уникати її всіма силами.

2. Лев

Леви з великою підозрою ставляться до нещирих людей, багато в чому завдяки своїй екстравертній натурі і бажанням бути у фокусі уваги. Самі вони особистості відкриті і не приховують своїх емоцій, тому ніколи не можуть зрозуміти, чому люди носять маски і кривлять душею, приховуючи свої справжні інтереси. Леви розглядають відсутність чесності як особисту образу, і вони будуть реагувати з гнівом і люттю, якщо запідозрять когось у брехні.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

3. Скорпіон

Скорпіони – це ходячі детектори брехні. Вони відчувають фальш за версту і всіляко ухиляються від контакту з такими людьми. Типовий Скорпіон розглядає обман як ознаку слабкості, а тому він не стане відчувати жодних вагань і сумнівів у тому, щоб піти від людини, яка продемонструвала своє слабке місце і абсолютну в собі невпевненість.

4. Водолій

Водолій – терпляча і розуміюча людина, здатна бачити обидві сторони однієї і тієї ж ситуації. Він, звичайно, буде намагатися зрозуміти і пробачити інших і, якщо можливо, дати винній стороні можливість виправдатися. Однак, якщо обманщик зазнає невдачі і продовжить бути нещирим, то для Водолія він перестане існувати.

5. Риби

Це ще один знак, який кришталево чесний і воліє відкрито висловлювати свою думку, навіть якщо воно звучить дещо болісно для співрозмовників. Риби не будуть пом'якшувати своє бачення і точку зору, тому деколи їх сприймають як надмірно прямолінійних і навіть нетактовних та грубоватих людей.

Дивіться сюжет про гороскоп

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Тельці, приділіть увагу серцю.