Трудові будні: модель розповіла, як важко бути зіркою Instagram

поділитись
Дівчині соромно розповідати про роботу новим знайомим

23-річна зірка соціальної мережі Instagram Габбі Епшейн, яка є однією з найуспішніших моделей, розповіла про недоліки своєї роботи.

Як повідомляють РосЗМІ, на акаунті дівчини 1,8 мільйона підписників. Та красуня скаржиться, що люди з незрозумілої причини не сприймають її всерйоз.

Габбі вже заробила на власну нерухомість на Золотому узбережжі. Вона подорожує по всьому світу та заробляє тисячі доларів за один рекламний запис на акаунті. Але дівчина стверджує, що про таку роботу їй соромно розповідати новим знайомим.

"Зазвичай я кажу, що працюю в рекламі. І я ніколи не зізнаюся, що заробляю в Instagram. Я відчуваю, що таку роботу не сприймають всерйоз", - розповіла вона.

Зараз модель шукає інші джерела заробітку, які дозволять їй відчувати себе впевнено.

За її словами, кожного дня вона отримує кілька сотень листів від різноманітних брендів, які бажають розмістити свою рекламу у неї на сторінці. Однак, з величезного списку Габбі обирає лише кілька з тих, які в дійсності могла рекомендувати знайомим.

Знаменитість стверджує, що це важка робота. Крім того, їй дуже важко спокійно реагувати на негативні коментарі, які залишають користувачі мережі під її особистими фотографіями.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", відома модель розкрила таємницю успішної кар'єри.

Автор матеріалу: 
Анна Сафронова
Теги: 
модель, Instagram, Габби Епштейн, реклама, бренд
На Василя весна землю парить
0
0
03:06 25.04.2018
Ракам потрібно дуже уважно обмірковувати всі вчинки
0
0
02:00 25.04.2018
Зовсім скоро улюблена виставка всіх модників
0
0
00:17 25.04.2018
Від екземи любителів водних процедур не врятують навіть щадні засоби для миття
0
0
23:25 24.04.2018