Звичка читати що-небудь в туалеті з'явилася у людей давно. Можливо, з виникненням унітазів. Тільки раніше ми брали з собою книгу, а зараз — телефон. Можна прочитати статтю, зайти в соцмережі, пограти.

Але подібна звичка стає далеко не такою невинною, якщо врахувати, що телефон при нас постійно.

Дослідники з Лондонського університету Метрополітен з'ясували, що практично всі девайси, які ми беремо в туалет з собою часто заражені мікробами - більше 17 000 бактеріальних генів і більше 20 різних мікробних видів.

Крім здоров'я, читання гаджетів в туалеті забирає ще й час. Мозку потрібно відпочивати. Навіть кілька хвилин без нової інформації допоможуть розслабитися, а ще помітити, що відбувається у вас в свідомості.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Показати ще

Виділіть для цього хоча б один вільний вечір на тиждень. Посидьте з чашкою чаю, подивіться у вікно і дайте свідомості робити те, що хочеться. Протягом дня нам потрібно постійно концентруватися, і така пауза піде мозку на користь.

Це можливість зрозуміти, як ви себе відчуваєте, коли вашу увагу не відволікають робота, спілкування або розваги. У такі моменти ви залишаєтеся наодинці з собою. Може, ви помітите, що вас щось турбує, чи знайдете рішення старої проблеми.

Багато намагаються менше дивитися в телефон, але саме по собі це досить складно. Така мета занадто розпливчасте. Дійте поступово: для початку перестаньте брати з собою телефон у вбиральню. Не бійтеся залишитися наодинці зі своїми думками.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", як хакери заробляють на ваших смартфонах.