Днями Метт Грейнінг, виконавчий продюсер мультсеріалів «Сімпсони» і «Футурама», оголосив про запуск нового шоу під назвою «Розчаровані» («Disenchantment»). Головні герої – молода принцеса Бін, яка дуже любить випити, її особистий демон Люсі і товариш Эльфо.

Всі пригоди відбуваються в середньовічному королівстві Дрімленд, де друзі шукають пригод на голову, зустрічаючись з орками, тролями, гарпиями і простими людьми – «ідіотами».На сторінці шоу в Twitter вже показали перші кадри з мультфільму, виконані у фірмовому стилі «Сімпсонів» і «Футурами».
Перший сезон буде складатися з 10 епізодів і вийде на каналі Netflix вже 17 серпня. Мультик моментально продовжили: Netflix відразу замовив другий сезон, в якому також буде 10 серій.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що автори популярного у всьому світі мультсеріалу «Сімпсони» присвятили трихвилинний епізод телевізійної багатосерійки двома президентам: американському і російському. Новий випуск довгограючого мультиплікаційного серіалу присвячений фобій нині чинного президента Америки, Дональда Трампа. На самому початку серії члени адміністрації американського президента залишають Білий дім через спеціальні двері з написом «Для щойно звільнених ключових співробітників». Серед персонажів легко вгадується і екс-держсекретар Рекс Тіллерсон. Колишній чиновник нарікає на те, що «мільярдерів так не звільняють». Майже одночасно з цим Трампу сниться, що він прокидається в ліжку, а навколо нього лежать стопки свіжих газет. В одному з заголовків мова йде про шокуючу заяву: «Путін призначив себе держсекретарем США».

Після дивних новин лідер США прокидається і вирішує зізнатися собі в деяких помилках, які він встиг допустити за період правління країною. Так, Трамп зазначає, що його важко назвати послідовною людиною, а звільнений їм директор ФБР був відправлений у відставку просто з-за того, що чоловікові не пощастило опинитися зростанням вище президента.