Фахівці кажуть, що до цілющим властивостям деяких дерев потрібно підходити з усією серйозністю. Існує чимало доказів того, як могутні дуби, ласкаві берези і трепетні ялини рятували людей від стресів, болів і навіть лікують серйозні захворювання. Про те, які з дерев найбільш енергетично сильні, читайте в матеріалі Clutch.

Дуб всемогутній

Торкатися і обіймати дуб — значить ставати сильнішими, розумнішими і притягувати до себе позитивну енергію. Якщо ти відчуваєш, що тебе покидають сили або нерви знаходяться на межі — просто знайди в парку дуб і доторкнися до його стовбурі, гілках і листю. Ти відчуєш прилив енергії, тобі стане спокійно і легко на душі. Обов'язково спробуй.

Береза щедра

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Це дерево готове прийняти під своє крило всіх нужденних. Береза віддає цілющу енергію і нічого не вимагає натомість, хіба що поваги до себе. З її допомогою можна поліпшити стан шкіри, підняти настрій і навіть зняти біль.

Дбайливий клен

Як тільки клен бачить, що твоя душа крається від переживань, він одразу ж посилає сигнали, у вигляді шурхоту своєї крони, щоб ти підійшла до нього. Його відмінність від всіх інших дерев в тому, що він переробляє негативну енергію всередині тебе в позитивну. Важко повірити? А ти спробуй, і відчуєш, як дерево вбирає в себе весь твій негатив.

Сосна — жіноче дерево

Сосну називають ще жіночим донором. А все тому, що вона без залишку ділиться своєю енергією і сприяє прискоренню обміну речовин. Але зверни увагу, якщо твоє серце слабке, то з сосною краще мати справу на відстані. Вона настільки сильна, що може навіть нашкодити.

Яблуня — охоронець краси

Хочеш виглядати молодо? Заряджайся м'якою енергією у яблуні. Це дерево, на відміну від попередніх, найдомашніше. Якщо до нього часто звертатися за допомогою, то побутові проблеми і негаразди зійдуть нанівець.

Ми назвали лише малу частину дерев, які дарують людині неймовірну силу і енергію. Озирнися довкола: природа створена для того, щоб дарувати нам позитивну енергію.

Нагадаємо, наші фотографії несуть особливу енергетику. Відомо, що за допомогою знімків можна як допомогти людині, так і нашкодити. Саме тому з багатьма знімками слід дуже дбайливо звертатися.

Як повідомляв Знай.ua, щоб в будинку була хороша енергетика, варто дотримуватися певних правил і позбутися від деяких речей, які притягують бідність і невдачі.

Також Знай.ua писав, якщо ви хочете, щоб ваше чадо прожило щасливе життя, має сенс враховувати сакральне значення імені і уникати таких, які несуть в собі негативну енергетику і важку долю.