Вчені з'ясували, як сприймаються жінки з тату в сучасному світі. Виявляється, чоловіки починають зовсім по-іншому дивитися на жінку з татуюванням.

Вчені з університету Південної Бретані у Франції провели дворічне дослідження про нову естетику татуювань. Про це пише Daily Mirror.

Виявляється, що суспільство досить толерантно ставиться до тату на тілі і актора, і бізнесмена, і викладача, вважаючи це індивідуальним стилем особистості. Ніхто не зазіхає на права людини розмалювати свою шкіру знаками, картинками або геометричним орнаментом.

Однак дослідників збентежив гендерний аспект проблеми. Як показують результати дослідження, чоловіки починають зовсім по-іншому дивитися на жінку з татуюванням. Соціологи з Південної Бретані називають це терміном "некоректне ставлення".

Вчені встановили, що чоловіки більш схильні знайомитися з жінками з татуюваннями, але не тому, що вважають їх більш привабливими, а тому, що вважають, що секс на першому побаченні з володарками татуювань більш імовірний.

Жінку з татуюванням чоловіки розглядають, як більш доступну і агресивну в ліжку.

Таке ставлення до татуйованих представниць прекрасної статі бере початок з кінця 50-х років минулого століття. Тоді у Франції оголосили спочатку одну, а потім другу жіночу амністію. В результаті чого на волю вийшли понад півмільйона жінок-в'язнів, які співпрацювали в війну з німецькими окупантами.

Тюремні тату, запальний характер і темний шлейф кримінального минулого надовго закріпив за татуйованою жінкою "тюремний запах".

Сьогодні вже ніхто не пам'ятає французької молоді тих часів, проте ставлення до татуйованої жінки, як до агресивної сексуальної партнерші, залишилося.

Бажання прикрасити своє тіло татуюванням виникає у багатьох людей. Однак, бажаючи заощадити,  дехто покладається не на того фахівця. Така безвідповідальність до свого тіла призводить до невиправних наслідків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", замовивши собі тату, клієнти часом отримують зовсім не той результат, на який розраховували.