Чоловік пережив зупинку серця, і як він заявляє, його душа побувала в іншому вимірі, перш ніж тіло повернулося до попереднього стану.

Річард розповідає, що в період свого перебування в загробному житті він побачив нашого Творця, прожиті роки в повному обсязі і навіть зміг поговорити з покійними родичами. Чоловік і по сей день може чути голоси мертвих людей. Про особисті переживання Річард написав на веб-сайті NDERF.

"Я побачив своє життя як на долоні, в ній підреслили хороші і погані події. Після того, як все закінчилося, я почув питання – на чиєму ти боці? Мені довелося вибирати між хорошим і поганим", - описує те, що трапилося з ним Річард.

"Таке було відчуття, що душа сама відповідала за мене. Я сказав, що люблю бога всім своїм тілом і послав це почуття нашому Творцеві. Через мить моя душа отримала любов з іншого боку" - повідомляє чоловік.

За його словами, цей досвід став для нього хорошим уроком, який підтвердив існування Бога.

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Вчителі показали найсмішніші відповіді школярів на ЗНО-2021: "Китай заснував локшину"

"Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Показати ще

Після того, як Річард повернувся до тями, він став бачити людей, які покинули цей світ, і спілкуватися з ними.

Померлі іноді приходять до нього і просять передати теплі слова своїм рідним і близьким. Пережиті події затвердили чоловіка у вірі в Бога і в те, що зі смертю життя людини не закінчується.

Нагадаємо, американські вчені з Каліфорнійського технологічного інституту спростували існування життя після смерті.
На думку професора фізики і космології Шона Керролла, існування загробного життя могли б підтвердити квантові випробування, в ході яких "безумовно були б виявлені якісь частинки духу".

Однак на сьогоднішній день подібні випробування не виявили елементів виду "частинки духу", що каже про те, що життя після смерті не існує.

Такі висновки вчений озвучив, посилаючись на теорію квантового поля про наявність індивідуального поля для всіх видів часток, в тому числі фотонів, електронів, протонів і інших типів частинок.

Як повідомляв портал "Знай.uа", медики вперше пересадили пам'ять, так ви все вірно прочитали, саме пам'ять.
Якийсь час назад вважалося, що пам'ять – це лише результат генерації електричних імпульсів, які виникають між клітинами гіпокампа, але у 2012 році в цій анатомічної структурі були виявлені енграм-нейрони.

Таким чином, можна зробити висновок, що пам'ять має не тільки електричну, а й хімічну природу. Продовжуючи дослідження, група вчених з університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі на чолі з Девідом Гланцмэном провели дивовижний експеримент.