Російські ЗМІ написали про незвичного гінеколога з Новосибірська – він вживив собі під шкіру шість чіпів.

Чоловіка звати Олександр Волчек і він працює акушер-гінекологом в одному з місцевих пологових будинків.

Тепер "кібердоктор" може порухом руки відкривати двері, його паролі не втрачаються, та й візитку він носить в буквальному сенсі слова під шкірою.


"Перший чіп я поставив 8 серпня 2014 року. Він не дозволяє змінювати свій код і є еквівалентом карти контролю доступу від одного з сибірських гірськолижних курортів. Трохи пізніше я зареєстрував його в системі контролю доступу організації, в якій працюю", - розповів Волчек, додавши, що перші чіпи невеликого розміру стали використовуватися в ветеринарії ще в середині 2000-х років.

Цікаво, що про чіпи Волчек дізнався з релігійної статті, в якій розповідалося про неприпустимість чіпування.

Трохи пізніше доктор з'ясував, що чіпи, які підходять для імплантації людям, вже випускаються в США, крім того, існують і більш дешеві китайські аналоги.

Популярні новини зараз
Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Зараз в планах і мріях доктора - імплантований криптоносій і "вбудований" глюкометр.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", у в'язниці Балтимора, штат Меріленд, помер 62-річний Джозеф Рой Метені, який відбував два довічних ув'язнення за вбивство людей та продаж їхнього м'яса на барбекю.