Астрологи упевнені, чтпро розташування зірок у момент народження може наділити людину певними рисами характеру, слабкостями, страхами і навіть тягою до ризику, азарту або алкоголю.

Лев не має особливої тяги і любов до спиртного, але легко може ввійти в раж. Робить він це тільки для того, щоб довести, хто найкрутіший. Не знає міри, хоч і віддає перевагу впиватися на скільки вистачить сил дорогими елітними напоями.

Телець швидко п'яніє, але це не зупиняє його в бажанні перепробувати все барной карти. Їм легше зовсім відмовитися від алкоголю, ніж обмежитися одні аперитивом. Неистовы у своїх бажаннях.

Діви є типовими "тихими п'яницями. Вони рідко випивають в компанії і частіше розвозять друзів після бурхливої вечірки додому. При цьому із задоволенням вип'ють келих улюбленого вина наодинці з собою.

Популярні новини зараз

З'їв бутерброд і "прописався" біля унітазу: українцям масово впарюють фальсифіковане вершкове масло

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Показати ще

Стрільці люблять випити і намагаються споїти всіх навколо. Люблять галасливі свята і різні коктейлі з дивними інгредієнтами. Запросто потрапляють у незручні ситуації.

Водолій любить галасливі компанії і гуляє від душі. Він не вважає кількість алкоголю, який вливає в себе і грошей, які витрачає. А ось на ранок шкодує про зроблене. І все повторюється знову.

Близнюки – душа компанії. Алкоголь люблять і цінують. Здатні віртуозно оживити вечірку, а після кількох випитих коктейлів майстерно фліртувати і танцювати з кожним бажаючим. Не вважають негожим випити на самоті.

Раки під алкоголем стають емоційними. Цінують хороший алкоголь, особливо з смачними закусками. Особливо в компанії близьких людей.

Дивіться: як напиваються знаки Зодіаку

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" чоловіки цих знаків Зодіаку ідеальні в сімейному житті. Вони стануть надійною опорою для вас і ваших дітей. З ними ви відчуєте себе як за кам'яною стіною і будете кожен день вдячні небесам за такий подарунок долі.

Чоловіки Тельці дуже довго і ретельно вибирають собі супутницю життя, і це не спроста - вони прагнуть створити сім'ю на все життя. В момент коли чоловік під цим знаком розуміє, що перед ним та сама, він тут же дістає з кишені каблучку і направляється в ЗАГС. Такий поспіх зовсім не говорить про його несерйозність, просто Телець прекрасно знає, чого хоче від життя.