Справжня любов приходить до них лише раз за все життя. Вони бережуть і плекають своє почуття, віддаючи себе повністю дорогій людині. Його образ незримо супроводжує їх, він дає їм сили, а іноді заподіює біль. Але, розлюбити, вони ніколи не зможуть.

Телець

Вона хоче бути сильною і незалежною. Стійко витримує випробування, знає свої цілі і не пасує перед труднощами.

Завоювати її серце дуже не просто. Так, вона дозволяє любити себе, не проти швидкоплинних романів, але серйозні почуття лякають Тільця-однолюба. Адже полюбивши раз, вона назавжди втратить контроль над власним серцем.

Популярні новини зараз

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

Їй буде все одно на статус обранця, його зовнішність, вона буде просто любити, віддаючись почуттям, вся без залишку.

Якщо вона втратить любов, то більше жоден представник сильної статі не зможе торкнутися її душі. Все що могла, всі свої почуття, емоції вона вже подарувала єдиного чоловіка в своєму житті.

Діва

Серед жінок, народжених під сузір'ям Діва, однолюби зустрічаються найчастіше. Всі представниці цього знака закохуються, якщо не на все життя, то надовго.

Якщо в повсякденному житті Діва розважлива і раціональна людина. То, в любовні стосунки цей знак може терпіти роками, чекаючи що людина зміниться, і все знову буде як раніше.

Дівам властиво культивувати партнера, приписувати йому позитивні якості, і намагатися не помічати недоліків. Любов Діви переживе будь-які негаразди.

Риби

Без чуттєвих і романтичних Риб, цей список був би не повний. З раннього дитинства вона мріє про казку наяву. Вона марить коханням і чекає її всією душею.

Коли кохання приходить в життя Риби-однолюба, вона повністю віддає всю себе почуттю. Для неї не існує заборон, вона пожертвує своїми ідеалами, лише б людина поруч з нею була щаслива.

Навіть якщо обранець не відповідає її уявленням про ідеал, Риба у своїх мріях домалює йому відсутні якості. Вона дбайливо і ніжно, рік за роком буде ростити і зміцнювати своє почуття. Любов Риби-однолюба — неоціненний дар.

Раніше портал "Знай.uа" публікував гороскоп на червень.