Тема НЛО стає дедалі популярнішою і все більше обростає слухами та містичними історіями. Дехто не хоче вірити в існування в позаземне життя та називає байками розповіді очевидців, інші ж переконують, що бачили літаючі тарілки на власні очі.

Далеко не кожен готовий відкрито розповідати про таке, щоб його не вважали за божевільним. Проте, фольклорист і кандидат філософських наук Євген Сафронов охоче збирає подібні відомості, які йому вкрай часто надають, - пишуть російські ЗМІ.

Він розповів про те, що багато ульяновців настільки щиро розповідають про прибульців, що не повірити буквально кожному їх слову досить важко. До слова, деякі уникають назви "НЛО", а використовують інші слова, на кшталт: чурбачки, клин, циліндри, куля, тарілка і тому подібні.

Самого Сафронова тема НЛО цікавить вже понад  18 років. Він подорожує по всій країні, збираючи фольклорно-етнографічні експедиції, розмовляючи з людьми і записуючи їх незвичайні історії про зустріч з позаземними гостями.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на території Індії місцеві вчені шоковані новими повідомленнями від гуманоїдів, які ті залишають у вигляді малюнків на скелях.