Переробленням класичних ляльок Барбі займається українська художниця Ольга Кам'янецька. Відомо, що художниця додає новим обличчям "недоліки" з реального життя.

Фотографії своїх робіт дівчина викладає в Instagram-акаунті.

Перетворення Барбі спочатку було захопленням. Зараз це стало для неї професією. Спочатку Ольга видаляє всю фарбу з обличь ляльок. Далі вона малює нові очі, ніс, брови і рот, але не робить їх ідеальними. Вона додає до нової зовнішності ляльки ті "недоліки", які часто зустрічаються в реальному житті. Це додає харизми ляльці.

Також художниця експериментує із зачісками та одягом ляльок.

Барбі – найзнаменитіша лялька в історії людства, яка належить компанії Mattel – одному з найбільших виробників іграшок у світі. Авторкою ляльки Барбі є американка Рут Хендлер, яка спочатку зі своїм чоловіком відкрила компанію по виготовленню дерев'яних рамок для картин. Побувавши в Швейцарії, вона побачила незвичайну ляльку Ліллі і викупила на неї авторські права.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що знаменита одеситка Валерія Лук'янова, відома як "жива Барбі", не перестає радувати фоловерів відвертими знімками підкачаної фігури. Нещодавно вона опублікувала фото, де показала фанатам осину талію і кубики преса. Таким чином дівчина активно заробляє легкі гроші на рекламі. Більшість фото і відео її оголеного тіла супроводжуються різноманітною рекламою препаратів для схуднення.

Фоловери в черговий раз похвалили фігуру Лук'янової, захоплюючись сідницями і пресом. Варто відзначити, що навряд чи дівчина п'є добавки для схуднення: вона не раз вдавалася до допомоги пластичних хірургів і фотошопу, а зараз посилено тренується в спортзалі.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Валерія Лук'янова, відома модель із України, яку всі знають як "живу ляльку Барбі", порадувала своїх шанувальників еротичним знімком в душі. Відповідне фото Лук'янова виклала у своєму Instagram-акаунті. Українська Барбі зображена на фотографії повністю голою. Таким чином Лук'янова хотіла прорекламувати засіб по догляду за шкірою власної марки.

Шанувальники відразу ж засипали дівчину компліментами. Вони були в захваті від її ідеального пружного тіла. Менш ніж за добу фото Валерії зібрало понад 11 тисяч лайків.