Неймовірно вигадлива, з невичерпною фантазією київська художниця Олена Візерська створює унікальні фотографії оголених моделей. Жінки позують перед камерою у всій своїй красі, а фотограф додає до знімків магічності, створюючи фантастичні сюжети, які  сприймаються, як відлуння казок.

Фотограф-ілюстратор у мистецькому колі більш відома за псевдонімом Кассандра. До кожної своєї роботи вона підходить з особливою креативністю, створюючи фотошедеври, які немов фрагменти яскравих снів. Її неповторні світлини нікого не залишають байдужим, даруючи відчуття якоїсь містики.

Жодна зі світлин не є спланованою. Олена Візерська в інтерв'ю виданню styleinsider зізналась, що спонтанно вирішує, яким буде фото.

"Іноді я просто сідаю і перегортую фотографії. Хапаю те, яке дало поштовх якійсь ідеї, і далі починаю над нею "чаклувати", але ніколи до кінця не знаю, яким буде результат. У цьому полягає весь інтерес і азарт",– розповіла Олена Візерська.

Ніжні та сексуальні, витончені й грайливі, казкові та неймовірні – такими постають моделі на фотокартках Олени Візерської.

Серед моделей, з якими співпрацює фотограф – популярна українська співачка Даша Астаф'єва.

"Даша Астаф'єва вже багато років залишається моєю улюбленою моделлю. Вона прекрасно поєднує практично ідеальну жіночу красу і талант її подавати перед камерою. Я не дуже люблю контактувати з новими людьми, тому в моїх роботах практично немає нових облич", – додала Олена Візерська.


Як повідомляв портал "Знай.ua", український фотограф та ілюстратор Олена Візерська зробила відверте фото солістки групи NIKITA Даші Астаф'євої.

Знімок опублікували на сторінці колективу NIKITA у Facebook, підписавши "Dasha's secret garden", що в перекладі означає "Таємничий сад Даші".