Український дизайнер знайшов незвичайне місце для нового показу

поділитись
Автор колекції пояснив, чому вибрав таку локацію

Вітчизняний дизайнер Жан Гріцфельдт вирішив зробити показ своєї нової колекції незабутнім і вибрав для його проведення аеропорт "Бориспіль".

Як передає Viva, з наступного тижня стартує Ukrainian Fashion Week SS18, і в його рамках Гріцфельдт 5 вересня презентує колекцію весна-літо 2018.

Вона носить назву Eupraine. За словами автора, аеропорт для показу він вибрав невипадково.

"Люди продовжують плекати мрію про куточок тихого щастя, і заради цієї мрії готові перетинати океани і континенти, а іноді навіть ризикувати життям. Літак - це фізична телепортація туди, де можна сховатися від рутини щоденних турбот, насититися далеким і незвіданим. Літак - як символ подорожі до мрії, який об'єднує на своєму борту людей, різних за походженням, національністю, стилю життя і переконанням", - пояснив він.

У своїй колекції дизайнер представить експериментальну подачу базового гардероба сучасного мандрівника. Він обіцяє, що моделями будуть люди, яких ми звикли бачити на борту літака звичайного рейсу.

За інформацією видання, Еupraine представлена ​​в нехарактерною манері для Jean Gritsfeldt, але при цьому в колекції збережені відмінні риси бренду, такі як трикотаж з набивним малюнком і деконструктивним кроєм, аплікативна вишивка на натуральних тканинах і еко-замші.

Раніше  інформаційний портал "Знай.ua" писав про закулісне життя моделей.  

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
дизайнер, аеропорт "Бориспіль", колекція, показ
Вибір редакції, Суспільство
23.04.2018
Ці речі відмінно зістарять
0
0
16:43 23.04.2018
Врахуйте, це все на підставі описів самих чоловіків своїх подруг життя
0
0
16:01 23.04.2018
В інтернеті висміяли природність
0
0
12:05 23.04.2018