Психологи кажуть, що вибір відтінку кольору, який вас найбільше приваблює, може дати більш глибоке розуміння вашого характеру і навіть спрогнозувати ваше майбутнє.

Пропонуємо вашій увазі тест, який може допомогти передбачити, як ви будете себе вести і що вас чекає в майбутньому.


Погляньте на всі кольори в градієнті нижче, і сміливо вибирайте той відтінок, який привертає вашу увагу найбільше.

Після цього перегорніть нижче, щоб дізнатися, що означає ваш вибір.

Виберіть той відтінок, який вас вабить:

Вибрали? Тоді прогорніть сторінку нижче, щоб дізнатися, що означає ваш вибір.

Ви вибрали один з відтінків помаранчевого кольору?

Для початку розберемо, що означає помаранчевий колір в цілому, а після цього ви зможете детальніше дізнатися про конкретний відтінок, який ви вибрали.

Люди, яких приваблює помаранчевий колір, експресивні і люблять, коли їм приділяють увагу. Це доброзичливі люди, які прагнуть залишатися врівноваженими (оскільки помаранчевий це поєднання червоного і жовтого), але при цьому вони люблять шукати нові можливості.

Вони цінують свій дім, але люблять досліджувати нові горизонти. Помаранчевий також може означати нервозність і занепокоєння, тобто зворотний бік вишеописаного.

Відтінок 1:

Помаранчевий - дуже теплий колір, але ви боїтеся обпектися. Якщо ви думали про якусь пригоду, то ми б порадили вам спробувати. Ви любите пригоди, але до кожної справи ретельно готуєтеся. Ваше майбутнє виглядає яскравим, головне не намагайтеся літати занадто близько до Сонця.

Відтінок 2:

Обережно, не обпечіться. Темний відтінок оранжевого може символізувати недовіру і обман. Можливо, у вашому житті є хтось, хто приносить масу задоволення і радості, але є й ті, кому ви не довіряєте. Будьте дуже обережні, щоб ці люди не привели вас на небезпечний шлях. Кожен має право на веселощі, головне не заходити надто далеко.

Відтінок 3:

Вас турбує ваше здоров'я. Цей відтінок символізує життя і добре самопочуття. Ви проявляєте обережність, але ваша радість від життя починає бліднути, а все тому, що ви часто турбуєтеся. Не відмовляйтеся від своєї любові до розваг і пригод, але доки хвилювання про ваше здоров'я не вщухне, старайтесь зберігати спокій і подбайте в першу чергу про себе.

Відтінок 4:

Ви дійсно любите веселощі і пригоди, але останнім часом щось приглушує той вогонь, який вас запалює. Ви жадаєте спокою і усамітнення - і ви цього заслуговуєте! Стрес і турботи обов'язково зменшаться, якщо ви продовжите шукати шлях до спокою. Зараз не час розгойдувати човен. Спочатку зосередьтеся на собі.

Ви вибрали один з відтінків жовтого кольору?


Жовтий означає щастя, радість і сонячне світло. Але чи знаєте ви, що це також ознака інтелекту і здоров'я?

Це безперечно сміливий, епатажний колір. Він також може вказати на здоров'я - пожовтіння шкіри і очей, безумовно, не є позитивним знаком. Жовтий може ще вказувати на нестабільність.

Жовтий є одним з найдинамічніших кольорів у веселці, і він набагато складніший, ніж можна подумати. Якщо ви вибрали свій відтінок, вважаючи, що жовтий колір тільки віщує щастя, варто переосмислити ваші припущення.

Відтінок 1:

У вас є впевненість, але ви, можливо, цього ще не знаєте. Вибравши більш золотий відтінок, стає зрозуміло, що ви зацікавлені в досягненні успіху. Хоча у вас будуть перешкоди, - будуть моменти, коли ви будете почувати себе збентеженим. Варто залишатися зосередженим - у вас достатньо сили волі, щоб досягти успіху.

Відтінок 2:

Є важлива таємниця, яку важко тримати всередині, і це приглушує ваш внутрішній світ. Зніміть цей камінь з душі якомога швидше, щоб досягти цілей, над якими ви працювали так важко!

Відтінок 3:

Ймовірно, ви відчуваєте, що працюєте в половину своїх можливостей, або, можливо, щось вам заважає. Ви жадаєте спокою - відпустка біля моря або хороше ліжко і сніданок. Слідкуйте за своїм здоров'ям і при необхідності не забувайте звертатися до фахівців. Відпочинок звичайно допомагає, але і лікарів не варто уникати.

Відтінок 4:

Переконайтеся, що ви не оточує себе людьми, які харчуються вашою енергією - енергетичними вампірами. Якщо ви відчуваєте, що ваша мотивація і радість пропадають чи слабшають, озирніться, можливо, доведеться обірвати стосунки з одним або декількома людьми. І навпаки, якщо вам нудно, варто спробувати щось, на що ви раніше не зважилися б.

Ви вибрали один з відтінків зеленого кольору?


Зелений колір є символом природи, родючості і балансу. Однак у нього є і зворотна сторона - він також символізує жадібність, заздрість і ревнощі. Вибір зеленого може означати, що ви матеріаліст.

Зелений також є символом чогось нового, відродження і росту.

Відтінок 1:

В принципі ви задоволені своїм життям. Чи є у вас щось, що вам не подобається? Звичайно. Гарна новина полягає в тому, що у вашому житті все досить збалансовано. У вас достатньо сміливості і позитивного настрою, щоб дозволити собі ризикнути. Головне - не дозволяти боягузливо жовтому кольору (а зелений - це суміш жовтого і синього) утримувати вас від отримання того, що ви хочете. Додайте трохи більше драйву.

Відтінок 2:

Ви часто шукаєте щось нове. Якщо ваш нинішній спосіб життя не дозволяє часто це робити, спробуйте нове хобі або почніть відвідувати цікаві для вас майстер-класи. Може бути, ви в пошуках чогось нового? Якщо ви чогось сильно бажаєте, значить ваша підсвідомість говорить вам, що це дійсно зробить вас щасливішим. Навіть якщо щось здається зараз важким, все стане на свої місця, як тільки у вас почне щось виходити.

Відтінок 3:

Ви жадаєте спокою! Як правило, ви дуже гармонійна людина, але у вас є хтось або щось, що збиває вас з пантелику. Якщо ви вже знаєте в чому проблема, витратьте максимум енергії, щоб позбутися проблеми. Але будьте обережні, не нехтуйте речами, які приносять вам радість і безтурботність. Як тільки ця скалка зникне, ви почнете перебудовуватися в кращу сторону.

Відтінок 4:

Ви багато пройшли, щоб дістатися туди, де ви зараз. Навіть якщо ви не досягли успіху настільки, настільки бажали, ви знаєте, що билися, а не сиділи, склавши руки. Незалежно від того, чи стосується це професійної діяльності чи вашого здоров'я, вам довелося багато чим пожертвувати. Почніть цінувати дрібниці в житті, і чим частіше ви будете фокусувати увагу на дрібницях, тим більше у вас шансів досягти успіху і добитися поставлених цілей.

Популярні новини зараз

Росія відведе війська від кордонів України - Шойгу

Надя Дорофеєва відсвяткувала 31-річчя: найспокусливіші образи екссолістки "Время и стекло"

Зірки "Жіночого кварталу" роздяглися для Playboy: три красуні і Гарік Корогодський

Президенту прострелили голову в день перемоги на виборах

Показати ще

Ви вибрали один з відтінків червоного кольору?


Червоний колір - це чиста пристрасть!

Хоча ця пристрасть може бути як чуттєвою, так і інтимною, червоний колір також є кольором небезпеки, вогню і крові. Він може символізувати війну - а це не дуже хороший сигнал для людини. При цьому, для деяких людей він може бути неймовірно позитивним знаком.

Відтінок 1:

Якщо вас відразу привернув цей відтінок червоного, то ви шукаєте хвилювання, енергію і бажання стати сильнішим! Це хвилювання - важлива частина того, хто ви є, але будьте обережні. У вас є тенденція бути імпульсивним, що може мати неприємні наслідки. Намагайтеся не втрачати свою енергію, але при цьому приділяйте трохи більше уваги важливим речам - здоров'ю, благополуччяю чи стосункам.

Відтінок 2:

Ви закохані ... в люблячих людей. Можливо, цей колір привернув вас, тому що ви жадаєте певної кількості життєвої сили або життя, якого б вам хотілося. Вам не вистачає пристрасті, яка, можливо, зникла. Висловлюючи свої почуття, ви знову зможете запалити вогонь в своєму житті. Мова не обов'язково йде про роман, але зараз гарний час прийняти нове життя.

Відтінок 3:

Часом ви проявляєте пасивну агресію. Можливо, у вашій голові крутяться думки, які наповнюють вас люттю. Прийшов час негайно виплеснути весь негатив, щоб ви могли повністю використовувати свій потенціал. Не дозволяйте гнівним почуттям залишатися всередині. Вони будуть тільки посилюватися. Висловлюйте свої негативні почуття спокійно, знайдіть баланс між бажанням рубати правду матку і ввічливістю. Вони цілком можуть існувати разом.

Відтінок 4:

Ви готові боротися, і хороша новина полягає в тому, що ви виграєте - незалежно від того, чого вам це буде коштувати. Це може стосуватися роботи, сім'ї та здоров'я. У вас досить рішучості, щоб виграти будь-яку битву, головне залишатися спокійним і приймати логічні рішення. Можете гордо носити одяг червоного кольору, аксесуари та інше.

Ви вибрали відтінок чорного або білого?


Якщо ви думаєте, що чорний символізує погане, а білий колір - добре, то це не зовсім так.

Чорний позначає влада, силу, елегантність і формальність. Він також добре поєднується з іншими кольорами.

У той час як білий дійсно є символом невинності, чистоти і святості. Він також може віщувати холод і має зв'язок з лікарнями та хворобами.

Відтінок 1:

Найкраще в чорному полягає в тому, що він добре поєднується з іншими кольорами. Ви сильна і вірна людина. Можливо, вас приваблюють більш загадкові речі, і вам подобається стабільність. Якщо вам нудно і мало що вас надихає, прийшов час зустрітися з кимось новим. Пошук того, хто схильний до червоного або жовтого кольору, додасть у ваше життя необхідну енергію.

Відтінок 2:

На заході сірий колір - є негативним відтінком. Він втрачає яскравість, силу та сяйво - але це не обов'язково має означати щось погане. Навчіться цінувати те, що ви класна, елегантна і врівноважена людина. Дивіться на свою любов до сірого кольору з гордістю.

Відтінок 3:

Можливо, ви занадто багато часу витрачаєте на роздуми над такими темами, як смертність і сенс життя. Можливо, ви навіть не впевнені, що ви хочете зробити з вашим життям. Намагайтеся менше турбуватися. Якщо вас глушить якесь питання, зараз саме час забути про нього. Припиніть думати і почніть робити.

Відтінок 4:

Ви жадаєте граничної простоти. Вам подобаються незахламлені поверхні, світлі стіни і чистота. Багатьом ви подобаєтеся саме завдяки цим якостям. Однак не варто забувати піклуватися про себе. Ви можете стати холодним та ізольованим, якщо не дозволите людям з іншим улюбленим кольором хоч ненадовго, але увійти в ваше життя. Все-таки з білим поєднуються багато кольорів, тому трохи різноманітності у вашому житті не завадить.

Ви вибрали один з відтінків синього кольору?


Синій - символ спокою і глибини, неба і моря. Це колір пригод. Синій, зазвичай вважається чоловічим кольором, а також символізує щирість, довіру, мудрість і спокій.

Відтінок 1:

Можливо, ви шукали підтримку в інших, але, насправді, вона всередині вас. За своєю природою ви схильні тягнутися до одного з найсильніших кольорів в колірному градієнті. Усередині вас мир і спокій, але якщо зараз ви відчуваєте себе як розбурхане море, то знайдіть способи увійти в нього, щоб знайти мир. Можливо, вам допоможе медитація, масаж, молитва або просто знайдіть час побути з самим собою, щоб відшукати внутрішній спокій.

Відтінок 2:

Спокій і рівновага - це дві позитивні речі, але як бурхливий океан, спокій може огорнути вас і перетворитися в апатію або навіть депресію. Немає нічого поганого в спокійному, стабільному житті, але це може швидко привести до нудьги. Якщо ви потрапили в рутину, в якій вам комфортно, варто добре подумати, чи потрібно вам залишатися в цій рутині. Можливо, варто спробувати щось абсолютно нове - це розбудить вас.

Відтінок 3:

Блакитний колір - це здоров'я і безпека. Якщо щось останнім часом хвилює вас, спробуйте заспокоїтися, все не так погано. Ви не лінива людина, ви просто знаєте свої межі. Прийміть спокій в своє життя, щоб можна було вирішити інші проблеми. Те, що деякі люди вважають нудним, для вас, це просто розумна річ.

Відтінок 4:

Ви давно прагнете пригод. Вам не обов'язково вирушати в гори або на сафарі. Якщо ви хочете добре відпочити, почніть приділяти більше уваги вашій поїздці, і розставляти пріоритети - це створить необхідний баланс у вашому житті і оживить вас.

Ви вибрали один з відтінків рожевого кольору?


Рожевий частіше асоціюється з жіночністю, але це занадто поверхнева асоціація.

Людина, яку притягує рожевий колір, пристрасна, радісна і любить пригоди. Чим світліший відтінок рожевого, тим спокійніша людина.

Відтінок 1:

Продовжуйте шукати більше любові. Ви щаслива, позитивна людина і вдячні за те, що у вас є. Однак ви знаєте, що хочете більше. Можливо, вам потрібно не більше пристрасті і любові, а лише трішки більше уваги. Проблема в тому, що вам не подобається чекати, поки хтось зверне на вас уваги. Рожевий - це відтінок зухвалого і амбітного червоного! Ви повинні зробити перші кроки.

Відтінок 2:

Ви шукаєте спокою і більше позитиву в житті. Але справа в тому, що світ не буде досконалим, і ви не раз в цьому ще переконаєтеся. Однак ви можете допомогти зробити світ трохи кращим. Досить просто здійснювати звичайні добрі речі. Ви відразу побачите переваги, які будуть мотивувати вас творити ще більше добрих справ. Станьте тим самим позитивом, якого ви шукайте, але погодьтеся, ви не в силах змінити все.

Відтінок 3:

Повага, якої ви жадаєте, вже в дорозі. Ви цінуєте радість, і хочете, щоб до вас ставилися з повагою. Якщо у вашому житті є хтось, чия незрілість не дає вам повністю розкритися, показати весь свій потенціал, варто все висловити цій людині або просто обірвати з нею стосунки.

Відтінок 4:

Люди, ймовірно, описують вас як одного з найкумедніших людей, яких вони знають. У вас є інтерес до життя, і ви не боїтеся ризикувати. Єдиний недолік полягає в тому, що іноді люди не сприймають вас всерйоз. Головне вміти чітко розділяти веселощі і роботу. Не соромтеся висловлювати свою думку. Ви безтурботні, але не легковажні.

Ви вибрали один з відтінків фіолетового кольору?


Фіолетовий - один з найбільш збалансованих кольорів, що поєднує стійкість синього і драйв червоного. Не дивно, що цей колір символізує силу, розкіш і амбіції.

Фіолетовий представляє багатство і екстравагантність, але також привертає творчих, містичних особистостей. Проте більш темний відтінок фіолетового кольору символізує безлад.

Цей колір найменш часто зустрічається в природі. Він унікальний і незалежний - колір для тих, хто любить себе.

Відтінок 1:

Вибір більш світлого відтінку фіолетового означає, що ви шукаєте можливість усамітнитись і зосередитися на своїй пристрасті - ймовірно, це творча пристрасть. Ви шукаєте духовність, яка виходить з усамітнення, і ви бажаєте залишитися на час з самим собою, щоб поміркувати про речі і помріяти. Ви впевнені в собі, і точно знаєте, що для вас краще. Не потрібно вважати, що час, проведений з самим собою, це самотність, адже це - ваша перезарядка.

Відтінок 2:

Пора позбутися почуття, що ви до чогось постійно прагнете і ніяк цього не досягнете. Ви любите помріяти і віддатися ностальгії. Ви схильні до романтизму, а також любите іноді ідеалізувати речі. Часом ви думаєте більше, ніж робите. Ви цінуєте свій час, тому використовуйте його з розумом, і як слід сконцентруйтеся на тому, чого ви дійсно хочете. Фіолетовий - це суміш червоного і синього кольорів, тому зосередьтеся на цьому самому червоному і, нарешті, візьміть бика за роги.

Відтінок 3:

Ви прекрасно знаєте всі свої достоїнства, і що ви заслуговуєте поваги. Ви напевно гідні більшого, і, ймовірно, інші люди бачать, наскільки ви цілеспрямовані. Коли люди бачать, як ви жадаєте поваги, вони будуть опиратися бажанню дати її вам. Трохи заспокойтеся, щоб люди не почали вважати вас "гордовитим". Повага прийде тоді, коли люди побачать, що ви до них також проявляєте повагу.

Відтінок 4:

Ви неймовірно сильна людина (навіть якщо ви цього не усвідомлюєте). Люди бачать у вас стрижень благородства. Можливо, ви зайняті тим, що допомагаєте занадто великій кількості людей залишатися на плаву, а вони тянус вас вниз. Не втрачайте сил даремно і навіть можете час від часу ухилятися від відповідальності, якщо це допоможе вам поповнити сили. Деякі люди надіяться на вас, але для початку вам варто подбати про себе.

Попереду літо - пора, коли особливо хочеться "чогось новенького". Фарбування волосся - найпростіший і ефективний спосіб змінити імідж без особливих витрат. Крім того, відтінок може не лише перетворити тебе, але і зробити твій образ більш вдалим.

Як повідомляв портал "Знай.ua", астрологи запропонували ідеальні варіанти фарбування для всіх знаків зодіаку.