В Ісландії дрон зафіксував над водоспадом прибульців

поділитись
Над водоспадом злетіло НЛО

Очевидець в Ісландії зміг зафіксувати на відео літаючу тарілку. Своїм дивним і нез'ясовним спостереженнями він поділився з користувачами Інтернету.

Чоловік стверджує, що на відео дійсно непізнаний літаючий об'єкт імовірно неземного походження. Схожих літальних апаратів, винайдених на Землі, він не бачив. Користувачі Мережі з ним погодилися.

Місцем зйомки став один з водоспадів Ісландії. Це не перша історія, коли очевидці стверджують, що бачили незрозумілі об'єкти в небі саме в районах водоспадів. І Ісландія дійсно славиться безліччю історій про неземне.

Відеоролик, який опублікував в Інтернеті молода людина починається з падіння апарата. Цей факт викликав деяку настороженість у користувачів і багато засумнівалися, що на відео не простий обманний монтаж. Однак саме тоді в об'єктив дрона потрапляє якийсь невідомий корабель.

Ця літаюча тарілка, імовірно позаземного походження, кружляла на місці, над водоспадом і навколо своєї осі деякий час. Вона була всього в декількох метрах над землею. По боках літаючого об'єкта очевидець зміг побачити квадратні отвори і припустив, що це могли бути ілюмінатори.

На відео також немає моменту зникнення літального пристрою. На цьому ролик просто закінчується. Він викликав бурхливі обговорення в Мережі.

Деякі з користувачів навіть помітили, що швидкість обертання верхньої і нижньої частин корабля різна. Верхня частина обертається повільніше. Виходячи з цього спостереження шанувальники НЛО висунули припущення, що у нього обертається лише зовнішня оболонка. Інші ж не вбачають у цьому нічого дивного і вважають це лише графічним ефектом і спробою створити видимість НЛО.

У самій Ісландії існує безліч легенд, пов'язаних з контактами з позаземною цивілізацією. І кожен рік кількість чуток про очевидців НЛо тільки зростає.

У Чилі дрон також зміг зняти непізнаний літаючий об'єкт:

Як раніше повідомляв портал "Знай.іа", напередодні Великодня в небі зняли дивний об'єкт, схожий на лик Ісуса.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Ісландія, НЛО, дрон
Вибір редакції, Політика
17.08.2018
Люди намагалися закінчити все швидше, до Спаса.
0
0
06:47 18.08.2018
Це свято відзначають щорічно в один день 18 серпня.
0
0
06:17 18.08.2018
Студентка з Бразилії не знайшла іншого способу розплатитися з боргами сім'ї
0
0
05:57 18.08.2018
На кількох були надруковані мотивуючі фрази, а на деяких повна нісенітниця
0
0
05:46 18.08.2018
У день перед Спасом потрібно багато чого встигнути зробити
0
0
05:35 18.08.2018