Очевидець в Ісландії зміг зафіксувати на відео літаючу тарілку. Своїм дивним і нез'ясовним спостереженнями він поділився з користувачами Інтернету.

Чоловік стверджує, що на відео дійсно непізнаний літаючий об'єкт імовірно неземного походження. Схожих літальних апаратів, винайдених на Землі, він не бачив. Користувачі Мережі з ним погодилися.

Місцем зйомки став один з водоспадів Ісландії. Це не перша історія, коли очевидці стверджують, що бачили незрозумілі об'єкти в небі саме в районах водоспадів. І Ісландія дійсно славиться безліччю історій про неземне.

Відеоролик, який опублікував в Інтернеті молода людина починається з падіння апарата. Цей факт викликав деяку настороженість у користувачів і багато засумнівалися, що на відео не простий обманний монтаж. Однак саме тоді в об'єктив дрона потрапляє якийсь невідомий корабель.

Ця літаюча тарілка, імовірно позаземного походження, кружляла на місці, над водоспадом і навколо своєї осі деякий час. Вона була всього в декількох метрах над землею. По боках літаючого об'єкта очевидець зміг побачити квадратні отвори і припустив, що це могли бути ілюмінатори.

На відео також немає моменту зникнення літального пристрою. На цьому ролик просто закінчується. Він викликав бурхливі обговорення в Мережі.

Деякі з користувачів навіть помітили, що швидкість обертання верхньої і нижньої частин корабля різна. Верхня частина обертається повільніше. Виходячи з цього спостереження шанувальники НЛО висунули припущення, що у нього обертається лише зовнішня оболонка. Інші ж не вбачають у цьому нічого дивного і вважають це лише графічним ефектом і спробою створити видимість НЛО.

У самій Ісландії існує безліч легенд, пов'язаних з контактами з позаземною цивілізацією. І кожен рік кількість чуток про очевидців НЛо тільки зростає.

У Чилі дрон також зміг зняти непізнаний літаючий об'єкт:

Як раніше повідомляв портал "Знай.іа", напередодні Великодня в небі зняли дивний об'єкт, схожий на лик Ісуса.