Наукові фахівці останнім часом все частіше висловлюються про те, щоб жінки відмовлялися від звички постійно носити бюстгальтер. Чергове висновок на цю тему прозвучало від британського фахівця з мамології Сета Ранкіна.

Про це пише Хроніка.інфо з посиланням на medikforum.ru.

Ранкин заявив, що жінки ні в якому разі не повинні спати в бюстгальтері. Експерт переконаний, що сон в бюстгальтері може вкрай негативно позначитися на здоров'ї: в таких випадках в жіночому тілі виникає постійний тиск на лімфатичні вузли.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

З сином і "переляканою" охороною: Володимира Зеленського зустріли в елітному супермаркеті

Показати ще

«Навіть не дуже тугий бюстгальтер може перешкоджати вільному циркулювання лімфи, що в свою чергу може привести до набряків і хронічних запальних процесів», - зазначив лікар.

Крім цього, поділився думкою Ранкин, жінкам краще відмовитися від носіння бюстгальтерів будинку, - така відмова позбавить від ризику небезпечного додаткового стиснення в області лімфатичних вузлів.

У свою чергу дослідження, що проводилося вченим Жаном-Дені Руйоном, також закінчилося вердиктом про шкоду бюстгальтерів. Ця робота, в ході якої були вивчені дані 300 жінок у віці 18-35 років, показала: всупереч популярній думці, носіння ліфчика не сприяє підтримці форми грудей.

Раніше "Знай. uа" писав про те, що новий гарячий бюті-тренд вже захопив багатьох дівчат. Хоча літо 2018 ще навіть на настало, багато дівчат почали "одягати" на груди блискітки. Використовуючи гліттер вони створюють різноманітні "топи", які прикривають груди.

Одне з найбільш яскравих дизайнерських рішень таких епатажних топів - фрукти і овочі з блискіток, які замінюють бюстгальтер.

Вперше тенденцію літнього боді-арту помітили в квітні, на американському фестивалі Coachella. Багато дівчата відвідували фестиваль музики і мистецтва в Каліфорнії в "одязі" з гліттера. Були й такі, хто розписував блискітками не тільки груди, але і сідниці.

Instagram-аккаунт, що займається продажем косметичного гліттера, активно просуває новий тренд. На сторінці @gogetglitter можна знайти найяскравіші приклади "голих" костюмів з Coachella.

акож портал повідомляв про те, що в моду повернулися гарячі обтягуючі брюки. Це чудова новина для тих, хто качав попу всю зиму. Зіркові модниці вже вигуляли заповітний тренд і пропонують зробити це вам.