Лучанка Іванна Гончарук, яка бере участь у шоу "Холостяк-8" разом з іншими учасницями програми та холостяком Рожденом поїхали у Португалію.
Про це йшлося у сьомому випуску шоу "Холостяк-8".
Іванна дуже зраділа подорожі та сподівалася, що в іншій країні вона зможе довше побути з Рожденом.

Немножко об этой неделе : - Ревность, обида, оскорбления, проверки, симпатия... и многое другое было на этой неделе !!!! - Утром, когда я получила приглашение, это и вправду было очень неожиданно !!! - Сценария нет !!!! А если и есть, то мы о нем не знаем !!!!! Все происходит своим чередом !!! - Ссоры между нами: все честно, если мы ссоримся в кадре - ссоримся и вне камеры!!!! (Галя помнит!!!))) - Свидание - проверка, меня не задела, а если быть честным мне все ровно, главное проведённое время вместе !!! - На проекте дружба есть !!!! Без этого никак !!!! ( последствия разные, но все же никак ) - В перерыве между съемками нам нравиться играть в разные игры,( мафия), так мы отвлекаемся !!! - Уже не делимся впечатлениями , даже немножко (как раньше) . - Мы понемножку сходим с ума )) - Я пробую себя в разных образах!!! - Живу с Яной @showblackbunny ( она прекрасна и близкий мне человечек на проекте ) Именно так, шоу я не перепутала, точка !!!!! - Свиданием довольна: жаль не показали, как мы торговались за фрукты, это было весело !!! - Португалия идёт мне на пользу, никакой дисперсии, никаких волнений!!! - И да, это и вправду прекрасно просыпаться с видом на океан !!! До следующей недели, дорогие 💋💋💋 PS: спасибо крошка @smirnova.mariya , ты все знаешь!!!!Большой профессионал, прекрасный психолог и невероятная подруга - мама - сестра !!!! Девочки, следующий сезон, кому-то очень сильно повезёт ( цените её )!!!! #холостяк2018 #холостякстб #учасницахолостяк8 #bachelor #видеообращение #стб #stb #холостяк8

A post shared by Ivanna Honcharuk (@ivannahoncharuk) on

Красуня прокоментувала поїздку : "Все ідеально, особливо чоловік. От дівчата такі собі. Це неймовірно. Я неймовірно щаслива".
Нагадаємо, лучанка Іванна Гончарук у шостому випуску проекту разом з Рожденом обрали ім’я для спільної дитини.
Рожден усім дівчатам подарував купальники і влаштував вечірку біля басейну. Не обійшлося без скандалів.

Вот таким вот составном продолжаем борьбу, согласны ? #холостяк2018 #холостякстб #учасницахолостяк8 #bachelor #видеообращение #стб #stb #холостяк8

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

A post shared by Ivanna Honcharuk (@ivannahoncharuk) on

Іванна Гончарук заявила, що на її очах дівчата обіймалися нібито вже з її хлопцем, і її це дратує.

Згодом дівчина зізналася, що не вміє плавати, проте не всі учасниці повірили цим словам. Галя зазначила, що лучанка це сказала просто, щоб привернути увагу Рождена.

В басейні Рожден вирішив зіграти водний баскетбол. Іванка потрапила до команди Рождена, проте вона не дуже цьому зраділа, коли побачила, що у дівчат з іншої команди є більше шансів пофліртувати з чоловіком.
Після вечірки Рожден запитав у дівчат, який момент був найважчим на проекті.
Іванна сказала, що пригадує момент з побачення, коли вона назвала чоловіка хамом. Рожден зазначив, що тоді він себе негідно повів, що і призвело до такої поведінки дівчини.

Коли конкурентка Іванни Галя почала фліртувати з чоловіком, лучанка сказала, що хоче вбити дівчину.
"Повільно, щоб їй було дуже боляче. Спочатку я відірву руку, а потім ногу", - пожартувала Іванна.

Як повідомляв "Знай.uа", шостий випуск популярного українського шоу "Холостяк-8" став для багатьох суцільним подивом. Почнемо з того, що на проекті стався перший поцілунок Рождена з однією з учасниць, по-друге, з однією з дівчат Холостяк відправився на побачення до спекотного Єгипту. Хто це?

Раніше, 18 березня, популярний український співак і учасник 8-го сезону програми "Холостяк" Рожден Анусі поділився думками про те, яким він бачить своє щастя, а також заявив, що він готовий до створення сім'ї.

Ні для кого не секрет, що Рожден Анусі не належить до тих зірок, які охоче розповідають про найпотаємніше журналістам. Тому його деталі особистого життя часто закриті від громадськості.