Британські дослідники в області сну з'ясували, що існують сімейні пари, яким категорично протипоказано спати в одному ліжку. Як з'ясувалося, деяким подружжям краще спати на роздільних ліжках або в різних кімнатах.

Проведені досліди Університетом Лідса, нещодавно показали, що 25% людей мають безсоння або сплять вночі всього кілька годин. Як виявилося, причина крилася в партнерах, які сплять поруч.

Доктор Нерін Рамлахан сказала, що є два типи людей, перші – які уві сні дуже чутливі і прокидаються від найменшого шуму, і другі – які можуть заснути в будь-якій обстановці. Нерін Рамлахан вважає, що якщо подружжя належать до різних типів, то їм краще не ділити одне ліжко, так як це може зашкодити сексуальному життю партнерів. Люди, які "несумісні уві сні" не повинні спати в одному ліжку, стверджує доктор Рамлахан.

Нагадаємо, американські вчені розкрили секрет щасливого шлюбу. Як з'ясувалося, це безпосередньо залежить від рівня доходу подружжя.

Вчені з Університету Джорджії в ході свого нового дослідження опитали близько 3,5 тисяч осіб у віковому діапазоні від 24 до 89 років. При цьому дослідники розділили їх на 3 групи: одружені, молодята і холостяки. Результати дослідження були опубліковані в журналі Social Science Research.

Популярні новини зараз
"Закрий п*здак Аркаша": Скрипін нагадав "харошому" руському Бабченко його місце Головне за ніч: кримчани "зустріли" ворожу техніку, небезпечна погода в Україні та чергові дефіцити продуктів Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"
Показати ще

У ході дослідження вчені виявили парадоксальну залежність щастя в шлюбі від рівня доходу подружжя. Якщо він не перевищував 60 тисяч доларів в рік на двох, то подружжя частіше дбали один про одного, а також вели спільний бюджет.

Як повідомляв портал "Знай.uа", американські вчені задалися питанням: коли в одруженої пари настає повне взаєморозуміння і щастя? Протягом багатьох років вони вивчали розвиток взаємин у шлюбі, і результати, здається, стали сюрпризом навіть для самих дослідників. Виявляється, найщасливіші подружжя – це зовсім не молодята.