Вчені розповіли, що на комфорт у відносинах може впливати різниця в рості пари. Чим вище чоловік, тим радісніше почувається дружина. Ви не помічали? А ось вчені уми з Konkuk University в Південній Кореї знайшли наукове підтвердження цього.

"Хоча вже давно було відомо про те, що жінки вибирають високих чоловіків з-за еволюційних переваг, жодне наукове дослідження не вивчало, наскільки людина високого зросту робить щасливою свою дружину", – заявив автор дослідження Китаю Сон.


Вчені з'ясували, що значна різниця у зростанні позитивно впливає на рівень жіночого щастя і якість інтимних стосунків у парі.

Популярні новини зараз

Українець поїхав на заробітки у Польщу і "випадково" спустив 800 тисяч на "нічних метеликів": "Дівчата щось підсипали"

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Одна біда, на думку вченого, зв'язок між зростанням і щастям поступово слабшає і може майже повністю зникнути через 18 років шлюбу. Свої висновки вчені зробили на основі взаємовідносин семи тисяч жінок з чоловіками. Ті, чиї чоловіки виявилися, м'яко сказати, велетнями, щасливі у шлюбі.

Цікаво, що представниці прекрасної статі так і не змогли пояснити, чому саме їм подобаються високі кавалери – вони просто вибирали їх без логічних пояснень.

"Знай.uа" також нагадує, що нещодавно ми публікували статтю, в якій докладно розповідали про знаки зодіаку чоловіків, яких найскладніше затягнути в ЗАГС.

Отже, одні чоловіки мріють про весілля, а інших неможливо затягнути в ЗАГС. На думку астрологів, знак Зодіаку впливає на бажання чоловіка пов'язати своє життя з тією однією-єдиною.

Рейтинг знаків, які не поспішають одружуватися:

Козеріг – 12 місце

Козероги дуже сімейні чоловіки. Свою жінку вибирають ретельно, а як тільки знайдуть ту єдину, біжать в ЗАГС.

Стрілець - 11 місце

Стрілець любить завойовувати жінку. Йому важливо розуміти, що його обраниця належить тільки йому, тому народжені під цим знаком Зодіаку намагаються узаконити стосунки як можна швидше.

Водолій - 10 місце

Водолій теж не боїться шлюбу. Представники знаку дуже цінують час. Якщо чоловік закоханий, він прагне розвивати відносини як можна швидше.

Хто ж посів 9 місце, читайте за посиланням.