Якщо ви ведете активний спосіб життя і багато рухаєтеся - ранньої стрості можете не чекати.

Американські вчені вирішили дослідити феномен моложавості, - коли людина виглядає молодше свого біологічного віку. В результаті, співробітники Університету Бригама Янга, прийшли до висновку про те, що на те, як ми виглядаємо, прямо впливає фізична активність.

Про це повідомляє Телеграф.

Поки наука не знає конкретних засобів, які могли б зупинити процеси старіння, які відбуваються всередині людського організму. Тим не менш, швидкість одного з видів старіння все ж можна уповільнити, заявили автори нового проекту.

На питання про те, як можна виглядати молодше своїх «паспортних» років, вчені відповіли: організм буде молодим тоді, коли його власник веде рухливий спосіб життя.

Популярні новини зараз
Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу
Показати ще

Група дослідників проаналізувала спосіб життя людей, а потім співвіднесла ці відомості з зовнішнім виглядом випробовуваних. Крім того, був виконаний генетичний аналіз. Як з'ясувалося в ході експерименту, люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, мали вкорочені тіломіри (кінцеві фрагменти хромосом). У цих людей розмір тіломірів був на 140 підстав ДНК менше.

Фізично активні люди володіли більш позитивним "генетичним портретом". Добровольці, чия фізична активність оцінювалась як помірна, мали більш довгі тіломіри, завдяки чому їх перевага в плані тривалості життя становила 7 років. Ті, хто постійно і активно займався спортом, мав тіломіри, які дозволяли розраховувати на збільшення життя приблизно на 9,5 років.

Вчені зробили висновок: щоб бути молодими, жінкам необхідно виділяти 5 днів в тиждень на тридцятихвилинний біг підтюпцем, чоловікам - 40 хвилин.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", фітнес-експерт і прихильник здорового способу життя Брайан Сюки розповів, що робити для збереження молодості і здоров'я. Для вас ми зібрали самі прості поради для боротьби зі старінням, що багато людей просто ігнорують.

Також портал повідомляв про те, що у Менді Вуд з Каліфорнії є три простих принципи, яких треба дотримуватися, щоб скинути реально багато кілограмів. Перша порада їй дав дієтолог, а два інших жінка може дати вам сама: адже за два роки вона схудла на 70 кілограмів. Та ні, вона не голодувала.