У середу, 28 березня, відомі український проект "Від пацанки до панянки" покинула Дариана Семидоцька. Причиною відходу дівчини опинився за принесений в Школу панянок алкоголь, яким напилися інші учасниці шоу. Про це повідомили в прес-службі "Нового каналу".

Конфлікт стався через те, що Дариана, якій нещодавно зробив пропозицію її наречений, привезла алкоголь, і тільки Даша і Оксана "Мяу" не втрималися і напилися. Викладачі Школи вирішили, що саме Семидоцька винна в події і попросили дівчину покинути проект.

Однак Дарианна не сильно засмутилася. Учасниця зізналася, що її життя налагодилося. Вони з чоловіком переїхали в нову квартиру, і разом виховують дочку. Дівчина більше не вживає спиртне. За її словами, залишилося лише кинути палити. Варто сказати, що Дариана добре здружилася з дівчатами на проекті і досі продовжує спілкуватися з більшістю пацанок, за винятком Даші.

Популярні новини зараз

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

"Ми були найкращими подругами, але потім, мабуть, пішло не так. Не будемо розмусоливать цю тему. Ми ж панянки! Вони повинні тримати спину прямо, а особа – покер фейсом", - зізналася Дариана.

Також дівчина зізналася, що для неї одними з найважчих, але в той же час найдивовижніших, були випробування в цирку і стрибок з парашутом.

Раніше "Знай.иа" розповідав про те, що на реаліті "Від пацанки до панянки" Катя Дрьомова прийшла за жіночністю. Вона хотіла знайти свій стиль і навчитися доглядати за собою. Ці зміни були потрібні пацанке, щоб знайти хлопця. Який, до речі, таки з'явився у неї після проекту. "Він як Лорд Волдеморт, його ім'я не можна називати. Я не вірю в прикмети, але і не хочу наврочити. Ми були знайомі задовго до проекту. І ніяких стосунків у нас не було, почали зустрічатися після мого повернення. А зараз взагалі перейшли на наступний рівень – стали жити разом", - розповіла Катя Дрьомова. Бойфренд зрадів, коли Катя повернулася. Але погодився: хоч і недовга, але навчання у Школі панянок пішло їй на користь. Пацанка вже майже не грає у відеоігри, почала робити макіяж і час від часу вдягати сукні.