Всім відомо, що похвала важлива в будь-яких романтичних стосунках, навіть для хлопців. Хоча ваш партнер може розповідати про гордості, впевненості та незалежності, повірте: коли він робить щось, він хоче почути похвалу. Будь то в спальні або в якій-небудь соціальній ситуації, комплімент не тільки наблизить вас до вашого партнера, але і зробить його більш лояльним у відносинах, що завжди добре.

1. "Я люблю образ твого мислення"

“Замість того щоб сперечатися з тим, хто "правий" у відносинах винагородити свого коханого за те, як він думає, і проблема вирішиться сама собою, - пропонує Стейсі Карін, консультант з онлайн-знайомств.

2. "Ти завжди знаєш, що сказати"

"Чоловіки хочуть поліпшити ситуацію, вирішити проблеми і змусити вас почувати себе більш помітними, почутими, підтримуваними і захищеними", - говорить Аллана Пратт, експерт в області інтимних відносин.

Популярні новини зараз
Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

3. "Ти - неймовірний батько"

“Хоча цей комплімент часто відноситься до мам, більшість чоловіків пишаються своїми навичками батьківства і цінують визнання цього, - зазначає Мішель Афонт, експерт з відносин і адвокат з розлучень. - Почувши, що він неймовірний батько, чоловік захоче стати ще кращим татом. .

4. "Люблю тебе таким, який ти є"

"Визнання в тому, що вас люблять таким, яким ви є, - це один з найкращих подарунків, які можна отримати", - каже доктор Беверлі Палмер, психолог і автор книги "Демістифікація любові: стратегії успішної особистому житті". Суть міцної любові полягає в повному визнання вашого партнера, без частки критики.

5. "Ти дуже хороший кухар!"

Авторка ділиться: “На протязі ось вже двох років, коли я пробую приготовлену їм їжу, він із занепокоєнням дивиться на мене і питає, чи подобається мені. Коли я роблю комплімент його приготування, він пишається своїм досягненням"".

6. "Можеш допомогти мені виправити це?"

Показати, що ви довіряєте своєму чоловікові і попросіть його допомогти вам з вирішенням проблеми (або буквально виправити щось, що зіпсовано), - це один з кращих способів продемонструвати свою довіру.

Також "Знай.uа" нагадує про гороскоп для пар на 27 травня.