Vogue "одягнувся" в малюнки українця

поділитись
Талановитий художник підкорює глянець

Малюнки відомого українського художника і ілюстратора Станіслава Сенчука прикрасила обкладинку травневого номера всесвітньо популярного глянцевого видання British Vogue. Також в грудневому випуску журналу вийшов матеріал з його роботою.Про це в п'ятницю, 13 квітня, повідомляється на сторінці Instagram видання.Відзначається, що раніше, в грудневому випуску журналу British Vogue, також вийшов матеріал з ілюстрацією Сенчука.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що сканально відома українська співачка Світлана Лобода, яка зараз в Сполучених Штатах активно готується стати матір'ю вдруге, з'явилася на обкладинці відомого глянцю. Вона також випустила кліп для Російської Федерації.

В ЗМІ наполегливо поширюється інформація, що батьком майбутньої дитини Світлани Лободи є фронтмен всесвітньо відомої німецької рок-групи Тілль Ліндеманн. Сама співачка не підтверджує цю інформацію, але і спростовувати не поспішає. У мережі розгулюють фото і відео, де Лобода і Ліндеманн разом відвідують різні заходи, і їхню поведінку вкрай важко назвати дружньою.

Батьки співачки теж поки не знайомі з батьком майбутнього онука. “Світлана старалася, щоб дізналися про вагітність як можна пізніше. Але вже зараз термін великий. Ми щасливі, так і дочка давно хотіла ще одну дитину. Внучка Євангеліна – їй скоро буде 7 років – у нас вже є, тепер хочемо онука! Батька майбутнього малюка вона нам поки не представила, але будь-який вибір дочки я схвалюю!", - сказав журналістам батько співачки.

Ми також писали про те, в якій клініці Світлана Лобода зібралася ставати матір'ю вдруге: яку клініку вибрала співачка і у скільки обійдеться задоволення народжувати в Сполучених Штатах. Нещодавно артистка показала, як виглядає розкішна вілла в Лос-Анджелесі, в якій вона готується стати мамою вдруге.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Vogue, Сенчук, глянець
У цих знаків Зодіаку любов до спиртного встановлено зірками
0
0
11:15 17.07.2018
Важливо вміти визначити і вміти зняти порчу на самотність
0
0
10:06 17.07.2018
Як тільки Телець знаходить ту саму жінку, створену для нього, він відразу ж робить їй пропозицію
0
0
08:28 17.07.2018
МКС не входить в офіційні структури ООН
0
0
08:08 17.07.2018
Кінь у полі був незамінним помічником кожного селянина
1
0
07:27 17.07.2018