Інженер ВПС США Реймонд Жиманскі пішов у відставку після 39 років роботи та написав книгу "50 відтінків сірих", в якій розповів про секретну в'язницю для інопланетян в Огайо та службу, як у фільмі "Люди у чорному", яка приховує докази існування позаземних цивілізацій.

За інформацією The Sun, автор розповів, що дізнався про інопланетні таємниці від свого наставника. Чоловік на ім'я Ел розповідав йому, що екіпаж НЛО, який нібито приземлився у Нью-Мексико, відвезли до секретної в'язниці.

"Ніхто ніколи не говорив "ти божевільний, у нас немає ніяких інопланетян". Дехто посміхався, але ніхто не заперечував", - розповідає Жиманскі.

Популярні новини зараз
ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії
Показати ще

Реймонд Жиманскі

Він зазначив, що ніколи в житті особисто не бачив інопланетян, але неодноразово зустрічав людей, які завжди носили чорний одяг незалежно від погоди. Жиманскі впевнений, що то були таємні агенти, які займались приховуванням доказів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на російському телебаченні заявили, що США вербують кіберспортсменів для війни з прибульцями.