На іспанських берегах вперше за останні 40 років місцеві жителі побачили п'ятиметрову білу акулу. Рідкісна подія було помічено навколо архіпелагу Кабрера, тварину знімали на камеру більше години.

Група захисників природи стверджує, що для Балеарських островів Іспанії це дійсно нетиповий випадок, хоча біла акула зустрічається в поверхневих прибережних і відкритих водах всіх океанів Землі, у іспанського узбережжя вона з'являлася вкрай рідко. Про це повідомляє The Guardian.

Останній раз це тварина бачив рибак на Балеарських островах в 1976 році, а факт існування білих акул в іспанських водах довгий час був лише слухом.

"Ми спостерігали за акулою приблизно 70 хвилин на відстані трьох метрів від судна", - сказав іспанець.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Біла акула є однією з найбільших хижих риб на Землі і може важити до двох тонн, виростати до шести метрів, досягаючи швидкості 64 км/ч.
Зауважимо, що в даний момент це тварина перебуває на межі зникнення - всього на Землі налічується близько 3500 особин.

Знай.uа нагадує, що рибак просто дивом врятувався від морського чудовиська , яке потрапило в об'єктив квадрокоптера Димитра Караниколова.

Знімок був зроблений в драматичний момент, коли монстр підплив до судна на максимально близьку відстань. Тим дивніше реакція "жертви" нападу. Виявилося, що філіппінець нітрохи не злякався небезпеки - навпаки. Він позіхав і потягивался, всім виглядом демонструючи повну байдужість до "планами" гигансткого морського мешканця.

Також нагадуємо, що вкрай рідкісні кадри пощастило зняти гідам під час сафарі в провінції Квазулу-Натал, Південна Африка. Акула-бик наважилася напасти на ціле стадо бегемотів — не дуже-то розумний вчинок!

Тим часом, фотографу Доку Джону з американського штату Флорида крупно пощастило. Йому вдалося сфотографувати хижу птицю, поймавшую невелику акулу.

Яке ж було здивування Джона, коли, переглянувши знімки, він побачив, що акула теж з видобуванням - вона стискала в зубах спійману рибу, повідомляє Peta Pixel.

"Це сама наочна ілюстрація харчового ланцюжка, яку я коли-небудь бачив", - зазначив фотограф.