Вчені з'ясували, коли потрібно займатися сексом парам, які бажають завести дитину.

Про це повідомляє The Daily Mail.

Група вчених з Швейцарії провела дослідження, в ході якого проаналізували зразки аналізів 7968 чоловіків у віці від 25 до 40 років, що проходять лікування від безпліддя. Вони прийшла до висновку, що найкращий час для зачаття – це до 07:30. При цьому найбільш продуктивними виявилися три весняних місяці.

"Парам, які намагаються зачати дитину, треба займатися сексом до 07:30 і бажано навесні, якщо вони хочуть домогтися вагітності, так як тоді організм найбільш чутливий до запліднення", - повідомило видання.

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Тарифи "душать" українців із новою силою: які комунальні послуги подорожчали найбільше Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Провідний дослідник, доктор Бригіта Лінер зазначила, що їхні висновки можна використовувати для підвищення шансів на зачаття у людей, які лікуються від безпліддя, і це безумовно буде мати позитивний ефект.

Крім цього, вона уточнила, що істотне зниження ймовірності зачаття дитини відзначається влітку.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", міжнародна група вчених з австралійського університету провела серію досліджень, у результаті яких прийшла до висновку, що окрема категорія популярних продуктів може стати причиною, по якій ставлять діагноз "безпліддя".

Медики простежили, як жирні, смажені продуктів з серії фаст-фуду впливають на жіночу фертильність: результати з'явилися на сторінках видання Human Reproduction.

Медики сконцентрували своє дослідження не на бездітних парах, а на жінках, які вже завагітніли, але вдалося їм це далеко не з першої спроби і з великими труднощами. Під час проекту медики вивчили показники здоров'я учасниць експерименту (всі вони були на різних термінах вагітності), їх звички, спосіб життя, раціон, а також терміни, які пішли на спроби зачати дитину.

Дуже часто діагноз "безпліддя" ставлять жінкам, які більше року намагаються завагітніти. Однак у дослідженні брали участь і здорові жінки, у яких теж були проблеми із зачаттям. Як виявилися, вони вживали в багато фастфуду, в тому числі – за місяць до зачаття. А фруктів, овочів, зелені, риби в їх раціоні було небагато.

Крім фаст-фуду знижують жіночу фертильність алкоголь, сигарети, а також різке схуднення або навпаки – набір ваги. Тому медики рекомендують жінкам, які хочуть пізнати радості материнства, переглянути свій раціон і режим харчування якомога раніше до моменту зачаття.