Часто, опинившись у замкнутому просторі ліфту наодинці, люди починають витворяти всякі дурниці. Зрештою, а чому б і ні – адже тебе ніхто не бачить і значить, можна трохи розслабитись.

Тільки більшість забуває про те, що в ліфтах сьогодні установлюють камери спостереження, а це значить, що все, що відбувається на шляху між поверхами виявиться записаним на відео. А записи з таких камер іноді виявляються досить кумедними.

На на YouTube оприлюднили відео, в якому зібрані декілька божевільних записів з ліфтів, герої яких навіть не підозрюють про те, що на них націлена камера.

Представляємо топ цікавих моментів за участю людей, які забули про те, що їх можуть знімати.

Чим же можна зайнятися в ліфті?
1. Дівчина-любителька спорту не втрачає часу дарма і займається в ліфті розтяжкою.
2. Молодий чоловік, занудьгувавши під час поїздки у ліфті, намагається перетворитись на людину-павука, але, на жаль, зазнає невдачі.
3. Поліцейські влаштовують в кабіні невеликі музичні паузи.
4. Дівчина, що володіє східними єдиноборства, розмазує по стінах двох хуліганів.
5. Зголоднілий кур'єр закушує піцою, яку везе замовнику.
6. Малятко пританцьовує і підстрибує, поки їде вниз.
7. Відважна красуня дає відсіч гвалтівнику

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" Начинка більше ніколи не витікатиме: простий спосіб залишити варення, сир або м'ясо всередині пиріжка Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще