На сьогоднішній день автомобільний ринок розширився до величезних масштабів. Його можна розділити на декілька кіл: широкий, міський, сімейний, заміський.

Серед цього розмаїття є авто, які після покупки служать вірою і правдою буквально 2-5 років, а потім починають вимагати підвищеної уваги.

Але є і авто, які заслужили популярність у водіїв завдяки своїй надійності – вони настільки "неубиваемы", що на них можна їздити вічно.

Honda Accord

Популярні новини зараз

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Тіна Кароль здивувала зухвалим зізнанням про Дана Балана: "Я Ванга чи що?"

Зеленський підняв мінімальну зарплату: хто отримає 20 тисяч і більше

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Мабуть, Honda Accord один з найбільш довгоживучих автомобілів на ринку в сучасній історії. Машину створили у 1976 році, тоді вона була ще компактною. У 1989 році Honda Accord стала середньорозмірним автомобілем.

Buick Roadmaster Estate

Не самий популярний, однак, при всьому при цьому дуже відомий автомобіль на вітчизняних теренах Buick Roadmaster Estate, випускався зовсім недовго.

Geo Prizm

Варто відразу пояснити, що насправді Geo Prizm – це зовсім не автомобіль, а величезне сімейство автомобілів із самих різних моделей, що випускалися в різні роки.

VW Van

Цей автомобіль знає, напевно, кожен, хоча б тому, що він є, крім усього іншого, один з найбільш впізнаваних символів епохи Хіпі.

Volvo s (Rear-Wheel-Drive Ones)

Не варто говорити про те, що автомобілі цього великого сімейства користуються ще більшою популярністю на ринку. Напевно, буде складно знайти сімейство автомобілів, яке живе так довго.

Saab 900

Широко відомий у Європі шведський автомобіль, який був створений в 1979 році і випускався до 1998 року. Машина стала продовженням "99" моделі.

Subaru Wagon

Безумовно, сімейство Subaru Wagon просто величезна. Вичинити якийсь конкретний автомобіль з нього можна, але не потрібно, адже всі вони по-своєму гарні, досить надійні, безпечні і якісні.

Дивіться сюжет про авто

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", аналітики спрогнозували ціну на скраплений газ.