Для тих, хто хоче вичавити максимум зі свого смартфона - десять корисних способів.

Розумна розблокування

Опція "Розумного розблокування" вперше з'явилася на Android 5.0 Lollipop, і дозволяє смартфону переходити в незаблокований режим в рідних локаціях: вдома чи на роботі.

Для її активації, зайдіть в "Налаштування" - > Безпека -> "Безпечні місця" і додайте необхідні місця в список довірених.

Популярні новини зараз
Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Міняйте іконки

На відміну від iOS, Android легше піддається кастомізації. Причому змінити можна не тільки шпалери, але і самі іконки.

Досить натиснути будь-яку іконку, і над нею через 2 секунди з'явиться значок пензлика. Натисніть на нього і відкриється меню налаштувань іконок – міняйте на будь-яку вподобану.

Доступ обраним

На Android можна зробити так, щоб до вас могли додзвонитися тільки друзі або близькі люди, інші будуть ігноруватися смартфоном.

В Android 5.0 і вище є "Режим пріоритету", який не дозволить вас відволікати нікому, крім обраних контактів.

Підключіть мишку або клавіатуру

Підключення USB і Bluetooth мишок з клавіатурою є в Android ще з давньої версії 2.3. Для проводового підключення знадобиться перехідник OTG, а бездротове з'єднання без проблем підключити будь-який пристрій введення.

Слідкуйте за смартфоном

В Android, починаючи з версії 5.0 з'явилася вбудована функція стеження за смартфоном, так званий Google Locator, пізніше перейменований в Find My Phone.

Використовуючи свій обліковий запис Google прикріпить смартфон автоматично до цього сервісу і допоможе знайти смартфон у разі втрати чи заблокувати його.

Дізнатися назва пісні

Голосовий помічник Android вміє визначати, яка пісня грає в даний момент по радіо або в кафе.

Відкрийте Google Search, натисніть на значок мікрофона і запитайте: "Яка пісня грає?". Телефон почне записувати музику, проаналізує аудіо і покаже вам ім'я виконавця, назву треку й інформацію про альбом.

Раніше портал "Знай.uа", фахівці експертної компанії Blancco встановили найбільш проблемні смартфони 2018 року.