Телеканал ВВС зняв детективним романам "Страйк", створений за твором автора "Гаррі Поттера" Джоан Роулінг.

Канал опублікував на YouTube трейлер серіалу.

Фільм розповідає про Корморане Страйка, потертого життям ветерана афганської війни, який став приватним детективом. Він обладнав невеликий офіс в Лондоні і розслідує справи, об які, як водиться, ламає зуби поліція. У цьому йому допомагає діяльна секретарка і помічниця Робін Еллакотт.

Творці проекту планують випустити три сезони. Прем'єра першої частини, що складається з трьох епізодів, запланована на 27 серпня. Головну роль в "Страйк" виконав британський актор Том Берк. Роль Еллакотт зіграла Холлідей Грейнджер.

Зазначимо, що трилогію про детектива Страйка Джоан Роулінг публікувала під псевдонімом Роберт Гелбрейт. Романи виходили з 2013 по 2015 рік.

Популярні новини зараз
"Моторошна потвора": 17 років пройшло і почався новий суд проти Майкла Джексона через сексуальне рабство Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", журнал Forbes назвав найбагатшою письменницею в світі автора серії книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг.