Близько місяця тому відразу два пілоти пасажирських літаків побачили в небі неопізнаний літаючий об'єкт.

Як пишуть американські ЗМІ, став доступний запис розмов пілотів. Пілоти двох різних літаків компанії "American Airlines" зв'язувалися з диспетчерським пунктом в спробі дізнатися, що насправді вони бачать перед собою. На запит пілотів повідомити їм про бортах поблизу диспетчери відповіли, що їх радари не виявили жодних сторонніх об'єктів. Тоді пілоти стали жартувати про НЛО, однак не всім було смішно.

Як розповіли льотчики, "Щось" мало величезні розміри, рухалося з великою швидкістю на висоті близько 43 тисяч футів. Воно летіло назустріч літакам. Після повідомлення про НЛО, інцидентом зацікавилися спецслужби США.

Об'єкт був зафіксований в небі над південною частиною штату Арізона в лютому.

Популярні новини зараз

Горить український гуртожиток з біженцями з Донбасу: є постраждалі, включаючи дітей

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що жителі Чукотки не перестають скаржитися на те, що над їх територіями постійно з'являються НЛО. Вони вважають, що в їх місцевості вже повно інопланетних баз прибульців.

Жителі Чукотки вважають, що в їх в основному безлюдній місцевості могли влаштуватися прибульці, які створили свої бази. Саме тому НЛО постійно зауважують місцеві жителі. Один чоловік з Чукотки говорив про те, що на власні очі бачив літаючі космічні кораблі ще 80-х роках. Він заявляє, що їхав в своїй собачій упряжці, і раптом попереду з'явилося світло, який людина спочатку прийняв за північне сяйво.

Інший випадок контакту з прибульцями стався з цілою командою корабля. Днем члени екіпажу звернули увагу на незвичайні хмари, які зібралися в форму кола. З цього кола пізніше почали вилітати НЛО, виконуючи дивні маневри, а після чого розчинялися в повітрі.

Канадський уфолог Кріс Рутковський заявив, що знайшов докази у вигляді документів, які детально описують інопланетну програму з пошуку НЛО. Дослідники заявляють, що Пентагон є не першою організацією, яка цілеспрямовано шукала гуманоїдів. За словами уфолог, він знайшов документи 1967 року, що які доводять, що уряд Канади розпочав пошуки НЛО задовго до секретної програми Пентагону. У документі на 27 сторінках описується, що канадським офіцерам все-таки вдалося зустріти НЛО, коли той занурювався під воду.