Заняття сексом - важка фізична праця, під час якого можливі деякі незручні моменти. Повністю уникнути їх неможливо, але можна згладити наслідки.

Поради з цього приводу дає Лорі Уотсон, сімейний терапевт, автор книги "Знову в очікуванні сексу: як розбудити в собі бажання і зробити свій шлюб сексуальним".

Назвати зопалу свого інтимного партнера або партнерку ім'ям колишнього приятеля/подруги зовсім не складно. Образа буде надовго, якщо негайно не вибачитися і не запевнити ображену сторону в щирості своїх почуттів саме до нього/неї.

Невмілі моменти трапляються навіть на подіумі: відео

Під час наближення до моменту оргазму необхідно контролювати вираз свого обличчя. Інакше ви будете абсолютно огидно виглядати зі сторони.

Мимовільне випускання газів - це просто незручність. Можна придумати що-небудь смішне з такого приводу.

Випадкове сечовипускання нешкідливо з фізичної точки зору, тому пошкодити нікому не має - якщо вже таке сталося.

Зайшов під час статевого акту в кімнату дитина повинна бути акуратно видворений. Щоб не травмувати ніжну дитячу психіку, обіцяйте все пояснити років через шість-сім.

Для усунення неприємного запаху з рота следцет чистити зуби, жувати жуйку і т. п.

При постійному відсутності оргазму необхідно звертатися до сексолога за консультацією.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" продюсер гурту ВІА Гра Костянтин Меладзе нещодавно представив громадськості нову учасницю - Ольгу Меганську. Їй 26 років, вона навчається в Ленінградському коледжі культури і мистецтв.

Музикою Ольга займається з раннього дитинства, дівчина закінчила музичну школу. Має вищу освіту з викладання англійської мови та історії.