Популярний актор, кінорежисер, продюсер і політичний діяч Станіслав Говорухін, який помер в четвер, 14 червня, казав, що готовий до смерті. Про це пишуть російські ЗМІ зі слів художника Нікаса Сафронова, колишнього друга режисера.

За словами художника, останніми словами актора було: "Я не боюся смерті, готовий до неї".

Незадовго до смерті, в санаторії, де перебував на лікуванні Говорухін, пройшов лікарський консиліум. Медики прийшли до висновку, що жити йому залишилося недовго і поставили його до відома про це.

Станіслав Говорухін помер від онкологічного захворювання – коли він звернувся до лікарів, виявилося, що занадто пізно і метастази вже поширилися по всьому тілу.

Популярні новини зараз

Названо жіночі імена з сильною енергетикою: чоловіки від них божеволіють

Лікар Заворотнюк стривожив правдою про стан "Моєї прекрасної няні": "Залишилося всього...."

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

"Скільки заплатили Асмус?": повне відео постільної сцени з дружиною Харламова злили в мережу

Показати ще

Актор довго і безнадійно боровся з хворобою. В Ізраїлі йому видалили одну легеню – операція виявилася невдалою. Пізніше Говорухін проходив обстеження в госпіталі Вишневського. Останні місяці життя він перебував в елітному санаторії в Барвисі. Його життя і самопочуття підтримували за допомогою спеціальної апаратури.

Перебування в санаторії, лікування і догляд обходилися Станіславу Говорухіну в 350 тисяч рублів на місяць. У палату йому дозволили взяти улюблені картини.

Говорухін любив палити люльку, але у зв'язку з хворобою змушений був обмежити себе в цьому задоволенні за півроку до смерті. Коли актор лежав на профілактиці в лікарні, він продовжував таємно палити сигарети, доки лікарі не встановили контроль. Перед смертю Станіслав Говорухін зізнавався, що йому дуже не вистачає можливості викурити люльку.

За словами Нікаса Сафронова, Говорухін дуже спокійно ставився до скорого відходу з життя.

"Він тоді філософськи і мужньо прийняв свою хворобу, сказавши мені: «Я не боюся смерті. Я готовий до неї». Це були його останні слова. Я став його заспокоювати, говорити, що ось Йосип Давидович Кобзон живе з такою ж хворобою і мужньо бореться з нею довгі роки. Він дуже поважав Йосипа Давидовича та його дружину Неллі, вони багато років дружили близько. Вони кожен день в період хвороби дзвонили Говорухіну, запитували про здоров'я, постійно відвідували. Для Слави спілкування з Кобзоном було якимось таким рятівним колом, надією, що хворобу можна перемогти", - говорить художник.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"14 червня помер відомий російський актор Станіслав Говорухін. Причиною смерті знаменитого актора і режисера стало онкологічне захворювання.