Хлопець з Кенії погодився на операцію заради того, щоб позбутися свого надмірно великого статевого органу. Справа в тому, що довжина його пеніса становила понад 90 см, а яєчка важили майже 5 кг, через що Хорас Овити Опийо ледве міг пересуватися і йому довелося кинути школу.

Вперше Хорас помітив кісту на своїх геніталіях у 2006 році. Тоді лікарі видалили пухлину, але через рік вона повернулася з подвоєною силою і статевий орган виріс практично до метра. Оскільки хлопець був з бідної сім'ї, то подальше лікування йому було просто не по кишені, і тоді він став використовувати трав'яні ліки, але і від них не було ніякого толку.

"Я розповів своїй бабусі, що заразився дивною хворобою, але не впевнений, який саме. Я подумав, що мене прокляли. Я знав, що це не Божа робота, а справа рук диявола", - поділився хлопець.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина пообіцяла видати всі секрети: "Ще в ліжечку"

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

Такі неприємні зміни можуть бути викликані укусом москіта, який закидає в кровотік личинки, які згодом перетворюються у паразитичних черв'яків, які блокують лімфатичну систему організму і викликають серйозні набряки.

Сусід Хораса розмістив його історію в соціальних мережах, завдяки чому про нього дізнався місцевий губернатор. Він і попросив лікарів оглянути юнака. Хорасу зробили дві операції, після яких він тепер може жити нормальним життям.

"Коли я підвівся, то був здивований, що моє тіло може бути таким легким. Вся тяжкість пішла... тепер я можу плавати. Раніше я навіть боявся підходити до води з-за тяжкості моїх геніталій. А зараз я можу бігати і грати у футбол", - розповів Хорас.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, що дівчина, яка поборола анорексію, стала зіркою соцмереж.