Деякі вигадують імена для своїх дітей ще в юному віці і не забувають його все життя. Але ось в період самої вагітності все може дуже різко змінитися, і думати, як назвати дівчинку доведеться досить швидко.

Дуже часто до цього процесу підключаються всі родичі, і вибір імені для дівчинки перетворюється на справжні дебати. І якщо вам хочеться уникнути подібного, ми запропонуємо вам, як назвати дівчинку в грудні.

Який характер у грудневих дівчаток

Звичайно, будь-яка розумна людина знає, що на характер впливають генетика і виховання. Але, з іншого боку, деякі помічали, що люди, народжені приблизно в один час схожі рисами характеру.

У грудні може народитися Стрілець, або Козеріг. І, якщо вірити астрологам, то вони будуть:
Стрільці – це невтомні дослідники. Вони будуть робити те, що їм цікаво, і брати участь у всіх процесах, які спостерігали. Спрагу до пізнання у них не зупинити.
Козероги будуть повною протилежністю. Вони будуть досить замкнутими і стриманими. Зате, якщо їх підтримувати, то вони дуже працьовиті.

Популярні новини зараз

ДТП в Чернігівській області з 13 загиблими: глава МВС назвав причину

Сумна Ксенія Мішина розповіла про свій стан після відносин з Олександром Еллертом: "Можна злетіти з котушок"

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Як назвати дівчинку в грудні за святцями

Мабуть, один з найпростіших варіантів, це назвати дівчинку в грудні за святцями.

3 грудня вшановують пам'ять Анни і Тетяни, 6 – Аліси, 7 грудня іменини у Катерині і Серпень. Найбільше іменинниць 15, 17 і 23 грудня: 15 святкують День ангела Марії, Антоніни, Маргарити, Тамари і Віри, 17 – Кіра, Уляна, Юлія, Варвара, Анастасія і Катерина, а 23 – Ганна, Тетяна, Олександра, Вікторія, Ангеліна, Олеся та Євдокія. 21 і 22 грудня іменини у Ганни, Ефросиньи і Анфіси, а 28,29 і 31 – у Яни, Марни, Софії, Каріни, Зої і Віри.

Варто врахувати, що це не всі варіанти для імені дівчинки, тут обрано найбільш адаптивні до нашого часу. Звичайно, в грудні дівчинку можна назвати і Ликера, Вауфа, Фекла, Цецилія, Кипріяна.

Як оригінально назвати дівчинку в грудні

У першу чергу потрібно вибрати ім'я для дівчинки так, щоб воно було співзвучним з прізвищем та по батькові. І якщо ж ви хочете вибрати екзотичне ім'я для дівчинки, то варіантів дуже багато. Головне не зіграти злий жарт.

Дивіться: Календар іменин по місяцях

Тепер ви знаєте, як назвати дівчинку в грудні, і це вам спростить вибір.