Відчуття сексуальності - найважливіше почуття для будь-якої жінки. Для створення такого іміджу не потрібна ідеальна фігура і обличчя фотомоделі. Поради експертів, наведені нижче, допоможуть будь-якій жінці.

Жінка не намагається з усіх сил сподобатися, хоча вона зовсім не лінива. Така з радістю ділиться насолодою зі своїм партнером, але плакати в подушку від того, що хтось сказав: "У тебе целюліт!", вона принципово не буде.

Вона носить сексуальне нижню білизну, або зовсім його не одягає. Сексуальне білизна для жінок, як правило, на відміну від чоловічої, не дуже зручно. Але якщо воно допомагає завестися в ліжку - його варто одягати. Робити це необхідно, для досягнення власних позитивних емоцій.

Така дівчина не намагається виглядати порнозіркою. Подібний підхід повністю влаштовує сексуальних жінок, так що вони не збираються змагатися з зірками фільмів для дорослих в акторському таланті. Впевнена в собі дівчина під час сексу думає про секс, а не про те, як виглядає її попка в такому освітленні або достатньо гучні стогони вона видає.

Популярні новини зараз

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Вона не імітує оргазм. І не привчає свого партнера до того, що їй все подобається. Це не завжди так. Радіти сексу можна і без оргазму, тільки якщо це не набридне.

Поради про те, як розкрити в собі жіночність - відео:

Сексуальна дівчина вільно поводиться. Вона здатна показати партнеру, що бажає зайнятися іграми в ліжку. Не чекаючи аналогічного пропозиції від нього.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" американські психологи придумали спосіб, як визначити чоловічу або жіночу зраду ще до її фактичного здійснення. Виявляється, схильні до зрад дружини довше інших розглядають фотографії привабливих представників протилежної статі.

Крім того, жінок, які не виглядали привабливими, їх партнери зраджували частіше, ніж інших учасниць цього експерименту.