Багато людей вірять у різні передбачення, астрологічні правила тощо. І, звичайно, з Новим роком пов'язано величезна кількість подібного. Ми вирішили розповісти вам, як правильно зустрічати Новий рік 2018, щоб задобрити його символ, і він приніс вам удачу в 2018-му.

Як правильно зустрічати Новий рік 2018

Потрібно зустрічати в компанії

Собака – це стайна тварина. Тому потрібно зустрічати Новий рік обов'язково в компанії, і чим більше буде людей – тим краще. Тому обов'язково запрошуйте до себе гостей, або самі вирушайте до друзів.

Достаток їжі

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Показати ще

Собака – це тварина, яка любить поїсти. Тому ваш стіл повинен бути повним різної їжі. Абсолютно всі гості повинні бути задоволені вашим столом, тому потрібно враховувати смаки кожного, хто прийде до вас на Новий рік. Це дуже сподобається жовтій собці.

Більше м'яса

Ну кожен знає, що собака – це хижак, який дуже любить м'ясо. Тому ваш новорічний стіл повинен відповідати її смакам. М'ясо повинно бути в кожній страві. А якщо рецепт не передбачає м'ясних інгредієнтів (наприклад, в десертах), прикрасьте їх декором у вигляді собачки або кісточки.

Розважальна програма

Вважається, що собака – це дуже грайлива тварина, тому на вашому святі просто не може бути нудно. Сидіти за столом за розмовами господині року буде не по душі. Влаштуйте танці, придумайте конкурси та підготуйте призи. Активне проведення часу буде песикам по душі.

Зробіть собаці будинок

Ні, купувати дошки та робити собаці будку вас ніхто не просить. Зробіть торт у вигляді невеликого будиночка і поставте його на стіл на самому початку застілля. Обов'язково оточіть "будку" стравами жовтого та помаранчевого кольору, м'ясними рулетами, нарізкою, свинячими ребрами і т. д. Таке точно сподобається символу Нового року.

Дивіться: Як правильно зустрічати Новий 2018 рік Собаки Жовтої Земляний Собаки

Тепер ви знаєте, як правильно зустрічати Новий рік 2018, щоб задобрити його символ і він приніс вам удачу в 2018-му.