Хеллоуїн – це прекрасне свято, з дуже цікавими традиціями. Всі ми знаємо, що потрібно переодягатися у страшні костюми і так далі. Але не потрібно забувати і про будинок, тим більше, якщо ви будете приймати у себе гостей. Тому, ми вирішили розповісти вам, як прикрасити приміщення для Хеллоуїна.

Як прикрасити приміщення для Хеллоуїна: світильник Джека

Гарбуз з вирізаними лиціми – це головний атрибут Хелловіна. І для тих, хто не знав – вони називаються світильники Джека. І, звичайно, хоча б парочку таких світильників повинні бути в кожному будинку. І ви повинні знати, як зробити гарбуз до Хелловіну. Вирізаємо всі "нутрощі" гарбуза, потім робимо йому обличчя, яке вам хочеться. Кріпимо її за дріт і вийде невеликий ліхтар.

Як прикрасити приміщення для Хеллоуїна: скелет

Тут все дуже просто. Можна купити декоративний, або ж просто вирізати його з паперу, або картону. І якщо ви не знаєте, як прикрасити приміщення для Хеллоуїна, то просто повісьте кілька таких кістяків на стіни.

Популярні новини зараз

Головний санлікар України Кузін попередив про новий локдаун і третю хвилю ковіду - "Він не зникне"

Дружина Діми Монатіка показала сімейний відпочинок в Греції - "Вся просякнута любов'ю"

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Українку відокремили від чоловіків у церкві через "традицію": "Не можна, щоб жінки відволікали"

Показати ще

Як прикрасити приміщення для Хеллоуїна: соняшники

Веселі і страшні лиця можуть з'являтися не тільки на гарбузах. Можна просто вирізати з паперу деталі для квітки і приклеїти. До речі, такі злі квіти можна поставити у вазу з гарбуза.

Як прикрасити приміщення для Хеллоуїна: підсвічник-приведення

Для цього вам знадобитися скляна пляшка і два кольори паперу – жовтий і помаранчевий. На останньому вирізаємо обличчя і обертаємо пляшку спочатку жовтою і потім вже помаранчевою.

Як прикрасити приміщення для Хеллоуїна: капелюх відьми

Це один із символів свята, так що такий капелюх буде точно доречним. І зробити його зовсім не складно. Просто беремо кольоровий папір і вирізаємо. До речі, можна ще додати волосся відьми.

Тепер ми знаєте, як прикрасити приміщення для Хеллоуїна, і можете провести у себе вдома будь-яку вечірку.

Дивіться: Як прикрасити приміщення для Хеллоуїна