Багато дітей думають, що подарунки на Новий рік приносить Дід Мороз. Адже це головний символ свята, що дарує всім чудовий настрій і так далі. Чим дорослішою стає дитина, тим більше у неї з'являється питань. Ми вирішили розповісти вам, в якому віці дитині краще розповісти, що Діда Мороза не існує і як це краще зробити.

Коли дитині розповісти, що Діда Мороза не існує

Багато експертів радять не засмучувати дитину, поки вона не зробить відкриття сама. У будь-якому випадку вона дізнається про це, або в садку чи в школі, чи у дворі від друзів. І коли вона почне запитувати, тоді і можна розповісти про те, що Дід Мороз – це казковий персонаж. І взагалі дитині не варто брехати, він може сприйняти це, як покарання. Адже ви звели навколо неї казковий світ, який зламали трьома словами.

Як розповісти дитині, що Діда Мороза не існує

В принципі психологи стверджують, що дитині не можна розповідати про те, що Діда Мороза не існує. Дитинство – це той час, коли наша фантазія практично нічим не обмежена і краще цього не міняти. Тому чекайте, поки дитина почне сама запитувати. Зазвичай все починається з того, що він помітить, що Дідів Морозів багато, а потім, що у вас вдома щороку новий Дідусь. Звичайно, можна пояснити, що це помічники, але краще цього не робити.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зізнався у готовності дати відсіч Росії: "Є підтримка"

ЗСУ повідомили про провокації на Донбасі і біля Чорного моря: 7 ворожих танків, флот і збиті безпілотники

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Показати ще

Одним з найдієвіших варіантів буде сказати, що це просто красивий театр, який підтримує новорічний настрій, традиції і так далі.

Взагалі діти не ображаються на те, що батьки дарували їм казковий настрій, поки малюки в це вірили і самі хотіли казки. Але якщо доросла дитина зіткнеться з неправдоподібними аргументами, які вона вже переросла, його це дуже образить. Підросли діти не люблять, коли їх все ще сприймають за малюків.

Дивіться: Як сказати дитині, що діда Мороза немає

Тепер ви знаєте, коли і як розповісти дитині, що Діда Мороза не існує.