Біг - це відмінний спосіб скинути зайву вагу, проте є більш дієві методи. Ми пропонуємо вам добірку чудових вправ, які спалюють більше калорій, ніж біг.

Скакалка

Все геніальне просто. При темпі 100-120 стрибків у хвилину спалюється 13 ккал. В якості бонусу ви розвиваєте відчуття балансу і координацію.

Присідання

Вкрай просте і надзвичайно ефективне інтервальне тренування. 20 секунд максимально інтенсивної роботи, 10 секунд відпочинку. Повторити 8 разів. Цикл займає всього 4 хвилини.

Популярні новини зараз

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

"Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"

Показати ще

Канати

У Коледжі Нью-Джерсі провели дослідження і порівняли різні види і техніки воркаута за кількістю споживання кисню і витратами енергії. Виявилося, що найбільше калорій спалюється під час тренування з канатами — 10,3 ккал в хвилину.

Махи гірею

Згідно з дослідженням університету Вісконсіна, дана вправа спалює 20,2 ккал в хвилину при середньому пульсі, що дорівнює 93% від максимального, при тренуванні тривалістю 20 хвилин. Такі рухи неприродні для нашого тіла, а тому відгук з боку організму просто приголомшливий. Вправа може бути травмоопасним!

Тренажер веслування

Бачили олімпійських гребців? Здавалося б, усього одна вправа, а таке тіло! Справа в тому, що веслування включає в роботу практично всі основні групи м'язів. Дослідження Гарвардського університету показують, що 30 хвилин веслування спалюють 337 ккал, або 12,5 ккал в хвилину.

Катання на лижах

Звертайтеся до класики — ставайте на лижі. Витрати енергії тут дуже великі, і навіть при помірному темпі катання можна спалювати більше 12 ккал в хвилину.

Як повідомляв портал "Знай.иа" фахівці Державної служби статистики підрахували, скільки в середньому українці купували продуктів з різних категорій.