Дуже у багатьох перед новорічними святами постає справжня дилема: не відмовляти собі ні в чому, чи все-таки зберегти нашу природу. Як мінімум, це стосується ялинок, адже в Україні щороку продають величезну кількість вкрадених дерев. Ми вирішили розповісти вам, як уникнути всього цього, і відсвяткувати Новий рік без шкоди природі.

Вибір ялинки на Новий рік

Потрібно в першу чергу зазначити, що ялинка повинна бути жива. Але купувати її можна, тільки якщо на ній є спеціальні позначки. Зараз лісники почали гравірувати на них бірки. Це означає, що такі ялинки спеціально вирощені для продажу. Крім цього, можна створити своє новорічне дерево з підручних предметів: книг, або цукерок. Також можна звернутися і до традицій – з давніх часів українці на Різдво ставили дідуха – сніп жита або пшениці, що символізує добробут, мир і злагода в сім'ї.

Чому не потрібно купувати штучну ялинку

Звичайно, купивши таке дерево, ви збережете одну живу ялинку. Але тут є свої великі мінуси: при виготовленні пластику для штучної ялинки використовують нафтопродукти і викопне паливо. Так і незабаром все одно вам доведеться її замінити. І поки ви будете радіти новому дереву, десь на звалищі буде лежати ваше сміття, яке неможливо переробити.

Популярні новини зараз

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Показати ще

Новорічний стіл

Часто перед тим, як потрапити на різдвяний стіл, продукти "подорожують" близько 40 тисяч кілометрів. А це не найкращим способом позначається на них самих, до того ж це чималі витрати. Тому, найкращим з екологічної точки зору варіантом, буде купувати продукти, які вирощують у вашій країні, або навіть в вашій області.

Які вибрати подарунки на Новий рік

Краще дарувати те, чим можна довго користуватися. Якщо ж це будуть електроприлади, то потрібно купувати економічний клас А+. Так само постарайтеся уникати того, що працює на батарейках, в Україні величезна проблема і їх утилізацією.

Дивіться: Всі ялинки в Україні отримали електронні чіпи

Тепер ви знаєте, як відсвяткувати Новий рік, щоб не нашкодити нашій природі.