Зовсім скоро почнеться та пора, коли новорічні ялинки будуть практично на кожному кроці. І якщо ви вирішили купити живе дерево, то потрібно звернути увагу на кілька важливих нюансів. Тому ми вирішили розповісти вам, як вибрати ялинку на Новий рік 2018.

Ялинка на Новий рік: як вибрати

В першу чергу ми повинні звернути увагу на стовбур. Він повинен бути прямим, без будь-яких, навіть найменших, тріщин. Інакше ваша ялинка може, або зламатися, або ж постійно падати в певну сторону. Якщо на зрізі буде обідок, це означає що ваша ялинка зрізана досить давно і стояти довго не буде.

Якщо з цим все гаразд, то треба взяти ялинку і не сильно вдарити її зрізом об землю. Якщо з неї почнуть обсипатися голки, це означає, що дерево краще не купувати. Воно простоїть у вас вдома не довше тижня.

Так само багато чого залежить від гілок. У нової ялинки вони повинні бути пружними. Тому, перед покупкою дерева потрібно просто зігнути кілька гілок і подивитися, що з ними буде. Якщо вони просто повернуться на вихідну, значить все добре. А якщо почнуть тріщати, або ламатися, то таку ялинку на Новий рік краще не купувати. А крім цього, гілки повинні тягнуться вгору. Це означає, що ялинка зрізана зовсім недавно і буде стояти у вас досить довго. Якщо ж все навпаки, то краще обійти це дерево стороною.

Популярні новини зараз

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Український заробітчанин покалічився в Польщі, молода дружина ллє сльози: "Олег хоче жити"

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

Якщо ви знайшли вже ялинку на Новий рік і принесли її додому, їй бажано пройти процес адаптації до температури. Якщо у вас є балкон, то її потрібно залишити там на кілька годин. В іншому випадку різкий перепад температури дуже погано позначиться на вашому новорічному дереві, і ялинка навряд чи простоїть дуже довго.

Як встановити ялинку вдома

Тут у нас є два варіанти: в ємність з піском і водою або на підставку. Перший досить простий, потрібні відро, або глибокий тазок, пісок і вода. До речі пісок після установки ялинки потрібно буде поливати кожні два дні.
Ну а підставку можна купити на будь-якому ринку.

Дивіться: Новий рік 2018: як вибрати і ціни на ялинки

Тепер ви знаєте, як вибрати ялинку на Новий рік, і ваше дерево точно простоїть довго.