Новий рік – це не тільки пора веселощів, але і пора подарунків. Звичайно, отримувати їх дуже приємно, але от купувати трохи складніше. Адже деякі подарунки на Новий рік достатньо дорогі. Ми вирішили написати вам, як можна заощадити, але все одно купити дуже хороший подарунок на Новий рік.

Недорогі подарунки на Новий рік

Іграшка-антистрес

Давайте не забувати, хто символ 2018-го року. Так що подарунки можна вибирати відповідні. І тут прекрасним варіантом буде ось така іграшка. М'який подарунок, який знімає стрес точно підійде будь-якому офісному працівнику.

Магнітна дошка на холодильник

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Показати ще

Чудовий недорогий подарунок на Новий рік всім, у кого є діти. Ну, або безпосередньо дітям. Навіть якщо їх і немає, то така дошка чудово послужить, як місце для нотаток. Можна записати те, що важливо запам'ятати, або навіть залишити послання комусь. Форму можна знайти майже будь-яку.

Еколюдина

Досить оригінальний подарунок на Новий рік. У голові такого чоловічка знаходиться земля і насіння. Якщо на роботі немає можливості поставити вазон, то це прекрасна заміна. До того ж, при бажанні, його можна посадити навіть на кактус, або іншу рослину.

Дерев'яний блокнот

Якщо вам здається, що блокнот це поганий подарунок, то це зовсім неправда. Особливо якщо він зроблений з дерев'яною обкладинкою. Зазвичай її виготовляють з цінних порід горіха, дуба, ясена, черешні та клена. Виглядає це досить красиво і навіть солідно.

Оригінальні прикраси

Такий подарунок на Новий рік буде хорошим, якщо ви впевнені, що людині потрібно те, що ви збираєтеся купити. А вибір тут величезний, особливо якщо подивитися "прикраси своїми руками". Майстрів на всі руки вистачало завжди. Так і людина точно зрадіє того, чого ні в кого більше немає.

Гребінь для бороди

Вам потрібен подарунок на Новий рік для бороданя? Цей варіант точно підійде краще всього. До того ж, якщо людина добре стежить за бородою, то ця річ точно виявиться корисною.

Дивіться: БЮДЖЕТНІ ІДЕЇ ПОДАРУНКІВ НА НОВИЙ РІК, ЩО ПОДАРУВАТИ?

Тепер ви знаєте, що можна подарувати на Новий рік, не розорившись на святах.