Які фільми подивитися на День святого Валентина бажано вирішити заздалегідь. Адже якщо ви зібралися провести це свято з коханою людиною вдома, то потрібно ретельно підготуватися до всього цього: купити вино, приготувати вечерю, запалити свічки, ну і, звичайно ж, вирішити які фільми подивитися на День святого Валентина. Якщо ви не маєте особливо приємних почуттів до умовних "50 відтінків сірого", то ми склали для вас оригінальний і досить цікавий список найкращих фільмів на День святого Валентина.

Які фільми подивитися на День святого Валентина: топ-5

500 днів літа

Головний герой фільму працює в агентстві, що випускає вітальні листівки на День святого Валентина. Він закохується в свою колегу і 500 днів їх відносин виявляються неймовірно цікавими і дуже кумедними.

Пропозиція

Головна героїня фільму являє собою неймовірно сувору начальницю, яку бояться абсолютно всі в компанії. Але раптово перед нею з'являється загроза депортації. Заради того, щоб вирішити цю проблему вона готова на все. Навіть вийти заміж за молодого колегу, який не здається їй привабливим.

Популярні новини зараз

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

ЗНО-2022 з новими правилами: коли перші іспити, що потрібно оформити і як обирати свої предмети 

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще

Мрійники

Якщо ви ще не вирішили, які фільми подивитися на День святого Валентина, то цей варіант сподобається всім любителям драми. Події фільму відбуваються в 1968 році в Парижі, який переповнений протестантами, барикадами, а повітря насичене революцією. Але тільки не для головних героїв. У них своя реальність – реальність кіно. Вони втрьох дні і ночі дивляться фільми. Варто відразу попередити, що це не найкращий фільм, щоб дивитися на першому побаченні.

Відчайдушний

Головний герой закоханий в прекрасну дівчину і був дивовижним музикантом. Але чоловік, який називає себе "Бучо" наказав прострілити йому руку і вбити кохану головного героя. І ось тепер кейс з його гітарою наповнений зброєю, а сам музикант став Відчайдушним. А подивитися цей фільм на День святого Валентина варто хоча б через дивовижний дует Антоніо Бандераса і Сальми Хайєк.

Дэдупул

Якщо ми все ще не відповіли на питання, які фільми подивитися на День святого Валентина, то чому б не згадати найвдалішу комедію минулого року. Тим більше, що цей фільм позиціонували саме, як історію про кохання. Хоча, якщо ваша друга половинка не любить бойовики і злий гумор, то на наступний День святого Валентина ви можете дивитися цей фільм вже на самоті.

Дивіться: 5 фільмів до Дня святого Валентина | Що подивитися на День всіх закоханих

Тепер ви знаєте, які фільми можна подивитися на День святого Валентина і, сподіваємося, що цей топ-5 вам допоможе.