Ви коли-небудь розглядали незліченну кількість ліній на вашій руці? Замислювалися про те, що кожна з них - щось значить? Чи вірите ви в те, що доля вже визначила все вашу життя? І хоча більшість вважає хіромантію просто забобонами, хто знає, можливо наше тіло може розповісти про нас більше, ніж слова.

Хіроманти стверджують, що на долоні людини містяться тільки деякі знаки і підказки з приводу майбутнього та долі. Однак лінії на долоні цілком можуть зробити ваше життя по-справжньому особливим, адже не виключено, що фраза "майбутнє у ваших руках" - чиста правда!

Якщо на вашій долоні є літера "V" - вам крупно повезло

Уважно подивіться на свою руку. Чи бачите ви букву V в кінці лінії серця? Ця лінія – одна з чотирьох основних ліній, яка описує і пророкує ваші відносини і емоції.

Якщо лінія серця у людини розмита або відсутня, то її вважають безжальним і безсердечним. Вона не вміє проявляти співчуття або любов. Якщо ця лінія розірвана, то це значить, що людина мінлива у своїх почуттях з кожного зручного їй приводу або в залежності від обставин.

Популярні новини зараз

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Показати ще

Важливість цієї лінії полягає в тому, що вона здатна розповісти про ваші минулі взаємини.

Нерідко лінія серця закінчується, утворюючи літеру V на долоні. Зазвичай вважається, що володарі цієї букви дуже щасливі, успішні й забезпечені у фінансовому плані. У таких людей повно вірних і надійних друзів, які заслуговують довіри і підтримують їх як у світлі, так і в темні періоди. У той же час, перша частина їхнього життя зазвичай характеризується боротьбою і пошуком свого місця під сонцем, і тільки після 35 років все кардинально змінюється на краще.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", ваші лінії на зап'ясті можуть багато розповісти про вас! До речі, ви помічали, скільки їх у вас — три або чотири? Їх кількість розповість про ваше здоров'я, характер і навіть передбачить, як довго ви будете жити!

Якщо у жінки на руці присутній вигнута арка, то у неї можуть бути проблеми з пологами, або ж вона взагалі може бути безплідна. Цей знак посилюється, якщо повторюється у другій лінії. Якщо на цій лінії можна розглянути ланцюжка, то ви дуже ризикований людина. Можете витратити всю зарплату за один день і навіть не пошкодувати про це.