Чесність - головне достоїнство людини або його недолік? Чесні люди дурні або сміливці, які не боятися сказати правди в обличчя? На ці питання складно дати однозначну відповідь. Ми хотіли б знати правду і говорити правду, однак самі далеко не завжди здатні бути чесними і відвертими. Частіше, багато людей хочуть чути тільки ту правду, яка їм приємна і узгоджується з їхніми переконаннями і поглядами. Саме тому прямолінійність далеко не завжди вітається, так як нерідко вона буде звучати образливо і навіть грубувато. Також, зайва прямолінійність може стати причиною конфлікту. І хоча деякі знаки зодіаку намагаються бути максимально відвертими, оточуючим це буває неприємно. Чи належите ви до цих шести самим прямолінійних знаків? Давайте дізнаємося.

1.Овен

Овен славиться тим, що обов'язково все вам про вас розповість, навіть якщо ви його про це і не просили. Він неодмінно озвучить щось в стилі "навіщо ви наділи цю жахливу кольорову сорочку?" або "ці окуляри вам якось не дуже йдуть". Мова Овна - його ворог однозначно. Він зовсім не вміє його вчасно прикусити, та й не вважає за потрібне це робити, адже чесність, в його розумінні, понад усе. Будучи вогненним елементом, Овен дійсно може обпалювати словами і бути досить жорстоким в своїх висловлюваннях.

2.Телец

Популярні новини зараз
Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." путін може померти в 2023 році, вже підібрали заміну: сховається в санаторії і втратить все Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Якщо конфлікту можна уникнути, Телець постарається так і зробити, але в деяких ситуаціях утриматися він не може і озвучить саме те, що думає. Брехати він не хоче, оскільки це завдає йому дискомфорт. Єдина причина, по якій Телець може трохи кривити душею - це бажання зберегти обличчя. Проте, істина - це його коник, і він вважає себе зобов'язаним говорити людям тільки правду, хоча через неї він часом потрапляє в досить незручні ситуації.

3.Рак

Чим ближче ви стаєте для людини-Рака, тим швидше ви на собі відчуєте його прямолінійність, що межує з безтактністю. Рак - знак дуже люблячий і турботливий, але в той же час він упевнений в тому, що, коли він говорить правду, то завжди враховує почуття іншої людини. На жаль, Рак шалено в цьому помиляється! Оскільки він закритий для людей, то не віддає собі звіту в тому, як його слова можуть зачепити, заподіяти біль і навіть образити. Однак друзі і сім'я, які добре Рака знають, схильні закривати очі на таке відсутність усілякої делікатності.

4. Лев

Лев абсолютно нічого не боїться, в тому числі і рубати правду-матку всім в очі, хоч це і може бути чревате неприємними наслідками. З того моменту, як ви познайомитеся, цей знак стане озвучувати тільки те, що він вважає істиною. Хоча треба визнати, що в основному це відбувається за сценарієм "питання-відповідь", оскільки за своєю ініціативою Лев не завжди буває прямолінійним. Він хоче бути впевненим лідером, а для цього йому потрібно бути зразком чесності, щоб люди йому повірили. До речі, Лев дуже пишається своєю прямотою, і цей імідж, який він підтримує, набагато важливіше для нього, ніж бути по-дурному спійманим на дрібній брехні.

5. Діва

Діва раціональна і логічна, так що про брехню не може бути й мови, ну тільки, може бути, в самих крайніх випадках, коли правда може нашкодити самій Діві. Істина від Діви завжди звучить дуже суворо, і часом людям хочеться, щоб вона краще б замовкла, ніж говорити такі жахливі речі, якими б правдивими і реальними вони не були. Парадокс в тому, що цей знак як раз і не хоче завдавати нікому біль, а його наміри завжди дуже добрі. Діві просто не терпиться повчати людей і наставляти їх на вірний шлях - звідси і її колючий прямолінійність. Як говоритися, правда очі коліт.

6. Стрілець

Ложь- це найостанніша справа для Стрільця. Йому подобається бути відкритим і чесним з оточуючими. І іноді зайва чесність закінчується тим, що на нього серйозно ображаються - настільки брутально і жорстко виглядає його прямолінійність і відвертість. Він ніколи не втримається, щоб не висловити свою думку з будь-якого приводу, хоча в багатьох випадках його "прямота" абсолютно не потрібна і навіть недоречна. Між іншим, по відношенню до себе Стрілець теж буде вимагати тільки прямоти, але з повагою і дружелюбністю.

Портал "Знай.uа" повідомляв, є знаки Зодіаку які не переносять один одного на дух і люто ненавидять. Дізнайтеся, чи є у вас ворог за знаком Зодіаку.