Сім'я оленів у штаті Колорадо стала справжньою зіркою мережі. Олениха завітала до одного з магазинів, за що отримала шоколадку. І вже згодом ціла рогата родина стала постійним клієнтом закладу.

Як пише CBS Denver, продавчиня Лорі Джонс стверджує, що не раз бачила тварин на вулиці перед магазином, але до цей раз олениха посмілішала і увійшла всередину.

"Вона абсолютно не звертала на мене уваги. Спочатку розглядала сонячні окуляри, потім морозиво і чіпси", - говорить жінка.

Щоб якось спровадити нахабну тварину, жінка дала їй шоколадку. Олениха одразу ж залишила приміщення. Проте не минуло й півгодини, як ласунка повернулась, а за нею у дверях з'явились і її дитинчата.

Популярні новини зараз

Київські копи виявили тіло колеги посеред вулиці, підозрювану вже затримали: "Назавжди запам'ятають її"

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

Показати ще

Небайдужа продавчиня розщедрилась ще на одну плитку шоколаду. Проте скоро про це пошкодувала. Олені тепер просто не відходять від магазину. Жінка зазначила, що не можна підгодовувати тварин, якщо не хочете потім на них працювати.

Після цієї історії, до магазину тепер навідується не лише ця самиця, а й інші самиці та самці.

Дивіться, як у Японії олені випрошують їжу. "Світ навиворіт. 1+1"

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", японські макаки несподівано почали домагатися оленів. Вчені зафіксували нетипову поведінку для цих приматів, які здійснюють сексуальні напади на копитних тварин.