"Фото з інноваційного форуму! Шах і мат, хунта! Шахти на Донбасі тепер будуть віртуальні. Будуть Майні кріптоуголь. А ось сигаретки у вождя поки з України. Такі інноваційні справи в Донецьку тудей", - говорістя в повідомленні OLARHAT в Twitter. На опублікованих фото видно, що на пачці сигарет, яку тримає ватажок терористів Захарченко, написано "Куріння вбиває".

Деяких користувачів мережі побачене наштовхнуло на аналогії з епізодом з радянського серіалу "Сімнадцять миттєвостей весни". "Це була ДРГ", "А куріння точно вбиває", "Ну він таки не л * х останній курити расейскую х ** ню", - жартують користувачі в коментарях.

Раніше ватажок "ДНР" Олександр Захарченко і "міністр доходів і зборів" ДНР "Олександр Тимофєєв розсмішили мережі новими фото.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що ватажок бойовиків “ДНР” Олександр Захарченко наказав почати знищення військової техніки українських бійців.

Популярні новини зараз

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

Як заявив заступник командуючого армійським корпусом “ДНР” Едуард Басурін, наказ було озвучено нібито в рамках “захисту мирних жителів” Донбасу.

“Вогонь на поразку військової техніки ворога для захисту мирних жителів було відкрито за наказом Верховного головнокомандувача “ДНР” Олександра Захарченко. У разі подібних атак буде негайно віддано наказ на поразку”, – пояснив Басурін.

Нагадуємо також, що у соціальних мережах в черговий раз висміяли фотознімок ватажка терористичної ДНР Олександра Захарченко. Фото, яке було зроблено під час виступу бойовика на заході з нагоди 9 травня, опубліковано в Twitter.

"Ракурс. Таке відчуття, що на палю посадили", - наголошується в коментарі під зображенням.

Раніше в мережі припустили, що Захарченко побоюється людей, що живуть на окупованих територіях, так як постійно знаходиться в оточенні охорони, на значній відстані від інших людей. Так, у мережі викликало бурхливу реакцію фото Захарченка з дівчинкою, яких обступили близько десятка охоронців.

Треба сказати, що безглуздість Захарченко 9 травня знатно повеселила користувачів соцмереж. Юзери підняли на сміх ватажка терористів так званої «ДНР» Олександр Захарченко за його новий безглуздий образ. Фото опублікував місцевий блогер під ніком Necro Mancer.

"Лідери «Оплоту Донбасу» Захарченко та Тимофєєв після присяги молоді «Оплоту» на вірніст", — йдеться у підписі до фотографії.

У той же час користувачі мережі поспішили висміяти "сумне обличчя" Захарченко.